| 05-06-2019
Redbeans x Hockey Dreams Foundation
A future through hockey
Sport maakt je sterker. Je gaat ervan groeien. Fysiek en mentaal. En omdat we bij Redbeans fan zijn van hockey én van teamsport sponsoren we de Hockey Dreams Foundation. Samen trekken we op voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van jongeren in Zambia, Malawi en Oeganda.
Het begint bij de coaches
Hockey Dreams Foundation traint lokale hockeycoaches op sportief, educatief, persoonlijk en sociaal vlak. En zorgt ervoor dat de coaches hun school afmaken. Dat werkt aanstekelijk. Want de coaches dragen hun kennis over op de honderden kinderen die ze elke week trainen. Zo helpen we de hele community vooruit. De coaches organiseren ook hockeykampen en zetten competities op touw. Waardoor we uiteindelijk nog meer jongeren bereiken.
Inzamelen
Voor de Hockey Dreams Foundation zamelen we hockeysticks in. Die sticks gaan naar Afrika. Per stick doneert Redbeans bovendien € 5,- aan de Hockey Dreams Foundation. Heb je nog een stick liggen? En je kinderen, buren en vrienden ook? Neem ze mee en kom langs.
Kom langs!
Tijdens de slotdag op 8 juni van 9 tot 17 uur staat de Redbeans koffiekar op het terrein van de BMHV in Baarn. Daar lever je de sticks in en maak je kans op een leuke prijs in de Hockey Dreams Foundation game. En natuurlijk krijg je van Redbeans een goede kop koffie.