| 10-01-2021
Herstart trainingen en competitie
De maatregelen van de overheid blijven onze sport hard raken met name bij onze senioren. Gelukkig blijft er ruimte voor onze Jeugd om lekker te blijven sporten binnen de regels die al golden. De KNHB wil, als de huidige lock-down voldoende effect heeft en de maatregelen kunnen worden versoepeld, op 30 januari de competitie herstarten. Of dit een realistische gedachte is staat ter discussie maar we moeten er wel klaar voor zijn.
Dus alle onzekerheden in acht genomen is het plan als volgt:
Als de competities worden herstart in januari betekent dit een vrijwel aaneengesloten seizoenshelft tot medio Juni met een ongewijzigd competitie format.
Mocht uiteindelijk blijken dat de competities pas eind februari of in maart kunnen worden hervat, dan bestaat de kans dat het aantal wedstrijden binnen de competities moet worden teruggebracht c.q. het format wordt aangepast om competities wel volledig te kunnen uitspelen.
Indien de competitie niet op 30-1 herstart gaat worden, gaan we in februari weer een onderlinge competitie spelen. Net als bij de November cup gaan we in kleinere teams op een half veld wedstrijden spelen. We bekijken nog of dat met dezelfde teams is als in November of dat we weer gaan husselen. De speelschema’s en indelingen zullen tijdig gecommuniceerd worden.
Laten we hopen dat alle inspanningen effect gaan hebben en we eind januari met alle leden weer lekker het veld op mogen.
Met sportieve groet,
Het Bestuur van de BMHV en het TrainersTeam