| 08-10-2019
17/10 GENOEG Vrijwillgers voor opzet BMHV HockeyDome !
update 17/10 WE HEBBEN GENOEG MANKRACHT VOOR ALLE DAGEN in november. Alvast hartelijk voor alle aanmeldingen en inzet!
NB Binnenkort komen we met een datum in februari voor de afbraak van de HAL.
Het gaat al aardig goed met de reacties op onze oproep voor sterke armen die helpen met de werkzaamheden rondom de BMHV HockeyDome, hartstikke mooi ! Maar we zijn er nog niet....
We zoeken vooral voor woensdag 20 november vanaf 16u veel mankracht. Zie je een mogelijkheid om te helpen op de aangegeven dagen en tijden? Meld je dan aan, check www.bmhv.nl of je aan of mail secretaris@bmhv.nl
- Maandag 18/11
- Dinsdag 19/11
- Woensdag 20/11
- Vrijdag 22/11
Beste sterke vaders van de jeugd en BMHV-leden,
Voor de opbouw (in november) en afbraak (in februari) zijn vele handen en sterke armen nodig om het mogelijk te maken dat onze zaalhockeyers in de maanden december, januari en februari kunnen trainen en competitie kunnen spelen in onze BMHV HockeyDome, te realiseren op veld 3.
Hieronder een overzichtje met de dagen en tijden wanneer we de mankracht nodig hebben:
- Maandag 18/11
- Dinsdag 19/11
- Woensdag 20/11
- Vrijdag 22/11
-
Vooral op woensdag 20/11 is er dus veel mankracht nodig (35-40 man) maar de werkzaamheden op de andere dagen zijn ook heel belangrijk om de hal te kunnen realiseren. Zie dit filmpje van Laren om een indruk te krijgen hoe de hal straks wordt opgezet.
Onder het mom van vele handen maken licht werk vragen we je te komen helpen door je in te schrijven via:
- LisaTeam : klik op de website op de Inloggen LisaTeam knop en log in. Klik daarna rechtsboven op Club en vervolgens op Evenementen
- De BMHV app . Log in op de app en klik op Meer en daarna op Evenementen . Let even goed op de datum en de tijden
Het is daarbij belangrijk dat je ook werkelijk beschikbaar bent op de aangegeven tijden. Dit is noodzakelijk om te kunnen garanderen dat de werkzaamheden op tijd kunnen worden uitgevoerd en afgerond.
Op vrijdag 29 november zullen we de BMHV HockeyDome feestelijk gaan openen, vanzelfsprekend ben je daarbij van harte uitgenodigd.
Voor de afbraak in februari zijn ook weer sterke mannen nodig, die data volgen t.z.t.
Alvast hartelijk dank namens onze zaalhockeyers!