banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Diensten

zondag 5 december 2021 
09:00 - 11:30  Roman Soeteman Wedstrijdtafel 
09:00 - 11:30  Olivia Nijholt Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pauline Rehbock Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Loet Zumpolle Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Gys Klaver Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Juliette Bakhuizen Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:45  Sophie van Oijen Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:45  Morrison Posthumus Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Arthur Lutton Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Pieter van Hussen Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Emma Campagne Wedstrijdtafel 
zaterdag 11 december 2021 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
zondag 12 december 2021 
08:15 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Yanick Molenaar Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Mees Costers Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 18 december 2021 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
zondag 19 december 2021 
08:15 - 10:30  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Teun van Daal Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Floris Giel Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:30 - 14:30  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
14:15 - 16:30  Wedstrijdtafel 
zondag 16 januari 2022 
17:15 - 19:15  Ouders/verzorgers van Lutijn van der Sluis Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:15  Ouders/verzorgers van Tyn Klaver Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:15  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:15  Wedstrijdtafel 
zondag 30 januari 2022 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Romijn Hofstede Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Hidde Kleinjan Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Wedstrijdtafel 

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors