banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Standen van alle teams

Jeugd 

Jongens A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn JA1 14 30 9 3 2 52 28 0
2 Laren JA2 14 29 9 2 3 45 27 0
3 Naarden JA2 14 29 9 2 3 44 28 0
4 Kampong JA2 14 25 7 4 3 49 35 0
5 Barneveld JA1 14 19 6 1 7 40 40 0
6 Baarn JA1 14 11 3 2 9 20 42 0
7 Gooische JA4 14 8 1 5 8 21 45 0
8 Culemborg JA1 14 7 2 1 11 24 50 0

Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC JA6 14 36 12 0 2 68 30 0
2 Houten JA3 14 34 11 1 2 50 14 0
3 Eemvallei JA3 14 22 6 4 4 26 27 0
4 Baarn JA2 14 21 7 0 7 45 40 0
5 Kampong JA5 14 17 5 2 7 28 34 0
6 Phoenix JA3 14 14 4 2 8 41 54 0
7 Laren JA6 14 11 3 2 9 37 64 0
8 Loenen JA3 14 6 1 3 10 20 52 0

Jongens B1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JB1 14 39 13 0 1 87 12 0
2 Kampong JB3 14 36 12 0 2 50 21 0
3 Culemborg JB1 14 33 11 0 3 65 34 0
4 Zwaluwen JB1 14 18 5 3 6 47 59 0
5 Spandersbosch JB2 14 14 4 2 8 19 44 0
6 Woerden JB1 14 9 2 3 9 24 60 0
7 Leusden JB2 14 7 2 1 11 24 51 0
8 Naarden JB3 14 6 1 3 10 17 52 0

Jongens B2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JB2 14 37 12 1 1 66 16 0
2 Gooische JB5 14 31 10 1 3 64 34 0
3 Spandersbosch JB3 14 25 8 1 5 36 18 0
4 Zeewolde JB1 14 24 8 0 6 32 41 0
5 Spitsbergen JB1 14 19 6 1 7 35 40 0
6 Laren JB4 14 12 3 3 8 29 50 0
7 Vianen JB1 14 10 3 1 10 23 43 0
8 SCHC JB5 14 6 2 0 12 17 60 0

Jongens B3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JB4 13 34 11 1 1 54 14 0
2 Laren JB5 13 23 7 2 4 39 35 0
3 Geldermalsen JB1 9 22 7 1 1 61 16 0
4 Voordaan JB4 13 21 7 0 6 34 22 0
5 Loenen JB3 14 21 6 3 5 27 22 0
6 Spandersbosch JB4 13 13 4 1 8 16 43 0
7 Baarn JB3 13 7 2 1 10 21 43 0
8 Barneveld JB2 14 7 2 1 11 22 79 0

Jongens C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JC3 10 25 8 1 1 41 17 0
2 Baarn JC1 10 20 6 2 2 28 20 0
3 Fletiomare JC3 10 18 6 0 4 27 22 0
4 Almere JC2 10 15 4 3 3 27 17 0
5 Dorsteti JC1 10 6 1 3 6 13 31 0
6 Shinty JC2 10 1 0 1 9 10 39 0

Jongens C2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty JC3 10 30 10 0 0 72 10 0
2 Zeewolde JC1 10 21 7 0 3 59 29 0
3 Baarn JC2 10 13 4 1 5 35 40 0
4 SCHC JC5 10 13 4 1 5 39 50 0
5 Houten JC4 10 12 4 0 6 31 40 0
6 Loenen JC3 10 0 0 0 10 12 79 0

Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn JD1 10 25 8 1 1 34 18 0
2 Huizen JD2 10 24 8 0 2 42 18 0
3 Baarn JD1 10 16 5 1 4 27 34 0
4 Weesp JD1 10 12 3 3 4 22 27 0
5 Fletiomare JD2 10 7 2 1 7 16 25 0
6 SCHC JD4 10 3 1 0 9 16 35 0

Jongens D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden JD2 10 24 8 0 2 31 14 0
2 Spitsbergen JD1 10 22 7 1 2 50 24 0
3 Kampong JD6 10 16 5 1 4 21 17 0
4 Maarn JD1 10 13 4 1 5 17 31 0
5 Houten JD5 10 9 3 0 7 17 34 0
6 Baarn JD2 10 4 1 1 8 11 27 0

Jongens D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JD3 10 28 9 1 0 64 2 0
2 Almere JD3 10 21 7 0 3 21 11 0
3 Baarn JD3 10 17 5 2 3 36 27 0
4 SCHC JD6 10 16 5 1 4 38 25 0
5 Gooische JD8 10 3 1 0 9 7 50 0
6 Woerden JD3 10 3 1 0 9 19 70 0

Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA1 14 35 11 2 1 36 15 0
2 Eemvallei MA1 14 29 9 2 3 47 31 0
3 Laren MA2 14 27 8 3 3 44 25 0
4 Loenen MA1 14 23 7 2 5 31 24 0
5 Lelystad MA1 14 18 5 3 6 25 32 0
6 Nieuwegein MA2 14 12 4 0 10 16 37 0
7 Huizen MA2 14 11 3 2 9 21 31 0
8 Phoenix MA2 14 6 2 0 12 16 41 0

Meisjes A2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA2 14 39 13 0 1 56 14 0
2 Dorsteti MA2 14 37 12 1 1 54 18 0
3 Weesp MA2 14 30 10 0 4 47 19 0
4 Kampong MA5 14 23 7 2 5 38 21 0
5 Almere MA4 14 13 4 1 9 20 38 0
6 Hilversum MA3 14 12 4 0 10 20 54 0
7 Hoevelaken MA1 14 10 3 1 10 21 47 0
8 Doorn MA2 14 1 0 1 13 23 68 0

Meisjes A3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden MA4 14 40 13 1 0 51 10 0
2 Baarn MA3 14 25 8 1 5 47 31 0
3 Amersfoort MA6 14 23 7 2 5 33 24 0
4 Houten MA5 14 21 6 3 5 32 31 0
5 Hoevelaken MA3 14 19 6 1 7 32 36 0
6 Laren MA6 14 14 5 2 7 20 28 3
7 Voordaan MA5 14 12 3 3 8 22 35 0
8 Huizen MA6 14 4 1 1 12 20 62 0

Meisjes B1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen MB1 14 30 9 3 2 44 29 0
2 Voordaan MB2 14 23 7 2 5 39 17 0
3 Baarn MB1 14 23 7 2 5 32 26 0
4 Doorn MB1 14 22 7 1 6 30 24 0
5 Eemvallei MB2 14 21 7 0 7 22 22 0
6 IJsseloever MB2 14 20 6 2 6 22 27 0
7 Lelystad MB1 14 13 4 1 9 23 37 0
8 Almere MB3 14 10 3 1 10 16 46 0

Meisjes B2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MB3 14 31 10 1 3 57 19 0
2 Baarn MB2 14 30 9 3 2 49 21 0
3 Schaerweijde MB4 14 25 8 1 5 38 22 0
4 Lelystad MB2 14 24 7 3 4 30 29 0
5 SCHC MB5 14 17 5 2 7 27 36 0
6 Kampong MB5 14 16 5 1 8 24 27 0
7 Spandersbosch MB4 14 13 4 1 9 22 45 0
8 Soest MB3 14 5 1 2 11 15 63 0

Meisjes B3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty MB3 14 35 11 2 1 37 11 0
2 Baarn MB3 14 29 9 2 3 24 14 0
3 Maarssen MB4 14 21 6 3 5 34 29 0
4 Voordaan MB4 14 19 5 4 5 29 22 0
5 Soest MB4 14 19 5 4 5 27 25 0
6 Kampong MB7 14 15 3 6 5 23 26 0
7 Holestick MB1 14 14 4 2 8 23 39 0
8 Weesp MB3 14 4 1 1 12 7 38 0

Meisjes B4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MB6 14 30 9 3 2 31 14 0
2 Baarn MB4 14 28 9 1 4 24 23 0
3 Lelystad MB3 14 25 7 4 3 29 20 0
4 Voordaan MB5 14 23 7 2 5 28 21 0
5 Nijkerk MB2 14 17 4 5 5 23 22 0
6 Dorsteti MB3 14 13 4 1 9 25 34 0
7 Almere MB6 14 13 4 1 9 17 27 0
8 Soest MB5 14 9 2 3 9 13 29 0

Meisjes B5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoevelaken MB3 14 40 13 1 0 60 12 0
2 Schaerweijde MB7 14 31 10 1 3 52 19 0
3 Spandersbosch MB6 14 20 6 2 6 33 21 0
4 Zwaluwen MB3 14 20 6 2 6 20 28 0
5 Woerden MB6 14 15 4 3 7 22 36 0
6 Maarssen MB6 14 13 3 4 7 16 32 0
7 SCHC MB10 14 11 3 2 9 9 41 0
8 Baarn MB5 14 8 1 5 8 11 34 0

Meisjes C1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MC2 10 28 9 1 0 31 7 0
2 IJsseloever MC1 10 19 6 1 3 25 15 0
3 Weesp MC1 10 17 5 2 3 18 17 0
4 Phoenix MC1 10 16 5 1 4 26 18 0
5 Doorn MC1 10 4 1 1 8 12 26 0
6 Baarn MC1 10 2 0 2 8 11 40 0

Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MC3 10 25 8 1 1 33 11 0
2 Schaerweijde MC4 10 17 5 2 3 27 26 0
3 Fletiomare MC2 10 16 5 1 4 29 25 0
4 Baarn MC2 10 14 4 2 4 20 28 0
5 Naarden MC4 10 8 1 5 4 20 25 0
6 Hilversum MC3 10 4 1 1 8 18 32 0

Meisjes C3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan MC3 10 26 8 2 0 40 9 0
2 Weesp MC2 10 23 7 2 1 25 7 0
3 Buitenhout MC1 10 18 6 0 4 28 14 0
4 Baarn MC3 10 14 4 2 4 18 17 0
5 Naarden MC6 10 4 1 1 8 7 40 0
6 Phoenix MC4 10 1 0 1 9 9 40 0

Meisjes C4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty MC4 10 22 7 1 2 15 6 0
2 Baarn MC4 10 19 6 1 3 19 16 0
3 Leusden MC3 10 17 5 2 3 24 16 0
4 Gooische MC9 10 13 4 1 5 13 14 0
5 Kampong MC9 10 12 3 3 4 19 21 0
6 Spandersbosch MC6 10 3 1 0 9 14 31 0

Meisjes C5 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoevelaken MC2 10 23 7 2 1 38 8 0
2 Maarn MC1 10 23 7 2 1 40 16 0
3 Spandersbosch MC5 10 16 5 1 4 32 23 0
4 Eemvallei MC7 10 11 3 2 5 20 36 0
5 Baarn MC5 10 9 3 0 7 19 42 0
6 Laren MC7 10 4 1 1 8 11 35 0

Meisjes C6 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet MC3 10 27 9 0 1 37 7 0
2 Woerden MC4 10 23 7 2 1 39 16 0
3 Baarn MC6 10 15 4 3 3 38 27 0
4 Amersfoort MC7 10 14 4 2 4 22 22 0
5 Spitsbergen MC5 10 4 1 1 8 18 44 0
6 Schaerweijde MC8 10 3 1 0 9 10 48 0

Meisjes C7 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden MC6 10 26 8 2 0 40 6 0
2 Baarn MC7 10 22 7 1 2 34 16 0
3 Muiderberg MC3 10 16 5 1 4 16 20 0
4 Laren MC8 10 14 4 2 4 24 23 0
5 Hilversum MC8 10 7 2 1 7 18 32 0
6 Almere MC7 10 1 0 1 9 6 41 0

Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden MD1 10 28 9 1 0 39 11 0
2 Baarn MD1 10 20 6 2 2 25 14 0
3 IJsseloever MD2 10 15 4 3 3 21 18 0
4 Nijkerk MD1 10 13 4 1 5 19 27 0
5 Naarden MD2 10 8 2 2 6 13 26 0
6 Leusden MD2 10 1 0 1 9 14 35 0

Meisjes D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MD3 10 26 8 2 0 48 5 0
2 Baarn MD2 10 25 8 1 1 41 5 0
3 Woerden MD3 10 14 4 2 4 25 32 0
4 Schaerweijde MD4 10 10 3 1 6 20 23 0
5 Naarden MD5 10 7 2 1 7 10 49 0
6 Gooische MD5 10 4 1 1 8 9 39 0

Meisjes D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MD6 10 28 9 1 0 47 8 0
2 Leusden MD4 10 20 6 2 2 41 25 0
3 Nijkerk MD2 10 18 6 0 4 50 28 0
4 Baarn MD3 10 13 4 1 5 31 23 0
5 UNO MD3 10 6 1 3 6 22 63 0
6 Almere MD4 10 1 0 1 9 9 53 0

Meisjes D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische MD8 10 19 6 1 3 33 15 0
2 Baarn MD4 10 18 6 0 4 22 15 0
3 Buitenhout MD2 10 15 5 0 5 11 17 0
4 Naarden MD10 10 14 4 2 4 21 22 0
5 SCHC MD6 10 13 4 1 5 15 24 0
6 Eemvallei MD8 10 9 3 0 7 22 31 0

Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 UNO MD1 10 20 6 2 2 31 11 0
2 Holestick MD2 9 18 6 0 3 31 17 0
3 Almere MD6 9 17 5 2 2 18 11 0
4 Baarn MD5 10 16 5 1 4 26 29 0
5 Lelystad MD5 10 8 1 5 4 11 17 0
6 Buitenhout MD3 10 2 0 2 8 12 44 0

JJ 

J3F1 1e klasse

J3F2 1e klasse

J3F3 1e klasse

J6E1 1e klasse

J6E2 1e klasse

J6E3 1e klasse

J8E1 1e klasse

J8E2 1e klasse

M3F1 1e klasse

M3F2 1e klasse

M3F3 1e klasse

M3F4 1e klasse

M6E1 1e klasse

M6E2 1e klasse

M6E3 1e klasse

M6E4 1e klasse

M6E5 1e klasse

M6E6 1e klasse

M8E1 1e klasse

M8E2 1e klasse

M8E3 1e klasse

M8E4 1e klasse

Senioren 

Dames 1 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) D1 20 52 17 1 2 107 21 0
2 Kieviten D1 20 45 14 3 3 67 22 0
3 Shinty D1 20 35 10 5 5 46 33 0
4 Purmerend D1 20 34 10 4 6 34 31 0
5 Catwijck D1 20 32 10 2 8 55 46 0
6 Hisalis D1 20 32 10 2 8 48 40 0
7 Loenen D1 20 28 8 4 8 32 31 0
8 Abcoude D1 20 26 7 5 8 31 41 0
9 Baarn D1 20 19 5 4 11 38 45 0
10 Flevoland D1 20 7 1 4 15 19 85 0
11 Heerhugowaard D1 20 2 0 2 18 10 92 0

Dames 2 Res. 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D13 18 44 14 2 2 72 12 0
2 Kampong D24 17 41 13 2 2 48 30 0
3 Kampong D28 17 31 10 1 6 44 31 0
4 Schaerweijde D12 17 31 10 1 6 38 37 0
5 Phoenix D9 17 31 9 4 4 28 20 0
6 Amersfoort D3 18 22 7 1 10 28 41 0
7 Baarn D2 17 19 6 1 10 52 41 0
8 Schaerweijde D10 17 16 5 1 11 25 35 0
9 USHC D13 17 12 3 3 11 29 62 0
10 Kampong D27 17 3 1 0 16 19 74 0

Dames 7x7 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn 7D1 4 12 4 0 0 23 3 0
2 Voordaan 7D3 3 6 2 0 1 11 7 0
3 Buitenhout 7D1 3 6 2 0 1 6 8 0
4 Naarden 7D1 4 3 1 0 3 5 14 0
5 Voordaan 7D4 4 0 0 0 4 3 16 0

Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare H1 22 49 15 4 3 80 46 0
2 Bully H1 22 46 13 7 2 69 43 0
3 Wageningen H1 22 38 12 2 8 75 51 0
4 Mezen H1 22 36 11 3 8 57 49 0
5 Almelo H1 22 34 9 7 6 74 56 0
6 Baarn H1 22 33 9 6 7 54 54 0
7 Zevenaar H1 22 30 8 6 8 53 61 0
8 Deventer H1 22 29 7 8 7 59 57 0
9 Barneveld H1 22 28 8 4 10 50 62 0
10 Eelde H1 22 27 8 3 11 60 67 0
11 HCM H1 22 17 5 2 15 46 66 0
12 Zeewolde H1 22 2 0 2 20 26 91 0

Heren 1 Beker Silvercup - KO

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek H1 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Myra H1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Rood-Wit H1 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Alkmaar H1 1 3 1 0 0 5 3 0
5 Westerpark H1 1 3 1 0 0 4 2 0
6 AMVJ H1 1 3 1 0 0 3 2 0
7 Reigers H1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 VVV H1 1 3 1 0 0 2 1 0
9 Spandersbosch H1 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Fletiomare H1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 Terriërs H1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Overbos H1 1 0 0 0 1 3 5 0
13 Alliance H1 1 0 0 0 1 2 4 0
14 Abcoude H1 1 0 0 0 1 2 5 0
15 Baarn H1 1 0 0 0 1 2 5 0
16 Kikkers H1 1 0 0 0 1 0 3 0

Heren 2 Res. 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H2 21 58 19 1 1 104 46 0
2 Shinty H3 21 43 14 1 6 54 45 0
3 Kampong H18 21 41 13 2 6 59 39 0
4 Kampong H21 21 34 10 4 7 58 45 0
5 Almere H4 21 32 10 2 9 46 43 0
6 USHC H5 21 31 9 4 8 53 42 0
7 Voordaan H7 21 30 9 3 9 57 50 0
8 Kampong H20 21 29 9 2 10 43 42 0
9 Kampong H22 21 27 9 0 12 61 67 0
10 Voordaan H9 21 24 7 3 11 50 56 0
11 Rijnvliet H2 21 14 4 2 15 35 66 0
12 Kromhouters H3 21 3 1 0 20 16 95 0

Heren Sevens 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn 7H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Houten 7H2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Huizen 7H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden 7H3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Naarden 7H1 0 0 0 0 0 0 0 0

Jong Heren 1 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen HJ1 10 22 7 1 2 44 21 0
2 Dorsteti HJ1 10 22 7 1 2 42 23 0
3 Laren HJ1 9 15 5 0 4 24 20 0
4 Hilversum HJ1 10 13 4 1 5 22 25 0
5 Maarn HJ1 9 7 2 1 6 24 35 0
6 Baarn HJ1 10 6 2 0 8 13 45 0

Veteranen A Veteranen 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde HF 21 48 14 6 1 50 20 0
2 SCHC HB 21 47 14 5 2 71 25 0
3 Naarden HB 21 34 10 4 7 42 35 0
4 Gooische HJ 21 33 10 3 8 41 45 0
5 Kromme Rijn HA 21 33 9 6 6 48 43 0
6 Baarn HA 21 30 9 3 9 39 36 0
7 Voordaan HC 21 25 6 7 8 53 55 0
8 Fletiomare HB 21 24 7 3 11 49 59 0
9 Maarssen HD 21 24 6 6 9 42 55 0
10 Fletiomare HD 21 21 5 6 10 41 55 0
11 Phoenix HB 21 19 5 4 12 41 55 0
12 Gooische HH 21 13 4 1 16 35 69 0

Veteranen B Veteranen 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren HC 21 44 13 5 3 83 33 0
2 Zwaluwen HA 21 41 13 2 6 68 40 0
3 Kampong HG 21 41 12 5 4 49 33 0
4 Schaerweijde HE 20 39 12 3 5 61 34 0
5 Nieuwegein HA 21 36 10 6 5 38 36 0
6 Kampong HF 20 31 10 4 6 41 33 3
7 Fletiomare HF 21 27 8 3 10 34 58 0
8 Baarn HB 21 25 7 4 10 38 50 0
9 Zeewolde HA 21 20 5 5 11 42 53 0
10 Spitsbergen HA 21 18 5 3 13 34 60 0
11 Rijnvliet HA 21 16 4 4 13 34 57 0
12 Eemvallei HB 21 11 3 2 16 31 66 0

Veteranen VL 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti HVL1 21 53 17 2 2 50 15 0
2 Loenen HVL2 21 50 16 2 3 59 19 0
3 Gooische HVL3 21 31 10 1 10 35 33 0
4 SCHC HVL2 21 31 10 1 10 38 38 0
5 Baarn HVL1 21 27 8 3 10 42 43 0
6 Muiderberg HVL1 21 24 7 3 11 41 38 0
7 Eemvallei HVL1 21 15 5 0 16 21 56 0
8 Woerden HVL1 21 15 5 0 16 19 63 0

Veterinnen A 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest DA 20 50 16 2 2 65 21 0
2 Naarden DB 21 46 15 1 5 73 23 0
3 Weesp DB 21 38 12 2 7 42 37 0
4 Maarn DA 21 37 11 4 6 39 32 0
5 SCHC DB 21 37 11 4 6 35 33 0
6 Houten DA 21 36 11 3 7 48 30 0
7 Woerden DA 21 24 7 3 11 27 35 0
8 Baarn DA 20 23 6 5 9 30 32 0
9 Maarssen DB 21 22 6 4 11 33 38 0
10 Leusden DB 21 18 5 3 13 29 59 0
11 IJsseloever DA 21 14 4 2 15 21 62 0
12 Loenen DB 21 13 4 1 16 31 71 0

Veterinnen B 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC DD 19 52 17 1 1 88 10 0
2 Gooische DF 19 44 14 2 3 52 23 0
3 Maarssen DC 19 41 13 2 4 55 21 0
4 Rijnvliet DA 19 29 9 2 8 37 48 0
5 Kampong DE 19 28 8 4 7 39 45 0
6 Naarden DD 19 27 7 6 6 36 48 0
7 Culemborg DA 19 23 6 5 8 35 35 0
8 Amersfoort DC 19 18 5 3 11 23 36 0
9 Baarn DB 19 14 4 2 13 22 52 0
10 Hilversum DC 20 11 3 2 15 16 56 0
11 Shinty DB 19 11 2 5 12 15 44 0

Trimhockey 

Trimhockey 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische TX1 5 13 4 1 0 13 2 0
2 Zwaluwen TX1 5 12 4 0 1 27 2 0
3 Fletiomare TX1 5 10 3 1 1 13 5 0
4 Gooische TX4 5 6 2 0 3 6 14 0
5 Baarn TX1 5 3 1 0 4 2 26 0
6 Shinty TX2 5 0 0 0 5 1 13 0

Zaalhockey 

Trimhockey Zaal 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten Mixtrim1 6 16 5 1 0 14 8 0
2 Schaerweijde Mixtrim1 6 14 4 2 0 13 2 0
3 Leerdam Mixtrim1 6 12 4 0 2 11 6 0
4 Voordaan Mixtrim1 6 10 2 4 0 8 5 0
5 Buitenhout Mixtrim1 6 9 2 3 1 9 8 0
6 Almere Mixtrim1 6 6 2 0 4 6 13 0
7 Eemvallei Mixtrim1 6 4 1 1 4 3 7 0
8 Montfoort Mixtrim1 6 3 0 3 3 3 7 0
9 Baarn Mixtrim1 6 0 0 0 6 2 13 0

Zaal Dames 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum D1 12 27 8 3 1 33 14 0
2 IJsseloever D1 12 25 7 4 1 21 13 0
3 Soest D1 12 20 6 2 4 25 15 0
4 Nieuwegein D1 12 15 4 3 5 20 22 0
5 Baarn D1 12 14 4 2 6 15 18 0
6 Shinty D1 12 9 2 3 7 12 28 0
7 Zwaluwen D1 12 7 2 1 9 17 33 0

Zaal Dames 2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D19 12 29 9 2 1 31 10 0
2 Woerden D1 12 23 7 2 3 36 14 0
3 USHC D7 12 23 7 2 3 30 25 0
4 Baarn D2 12 20 5 5 2 24 14 0
5 Zwaluwen D5 12 13 4 1 7 19 21 0
6 Leerdam D1 12 7 2 1 9 15 44 0
7 Phoenix D8 12 4 1 1 10 7 34 0

Zaal Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H1 12 28 9 1 2 47 18 0
2 Leusden H1 12 25 8 1 3 43 31 0
3 Maarssen H1 12 20 6 2 4 46 37 0
4 Spandersbosch H1 11 15 4 3 4 35 27 0
5 Nieuwegein H1 11 15 4 3 4 41 48 0
6 Zeewolde H1 12 10 3 1 8 21 37 0
7 Nijkerk H1 12 4 1 1 10 21 56 0

Zaal Heren 2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H2 12 33 11 0 1 50 22 0
2 Vianen H2 12 28 9 1 2 54 25 0
3 Spitsbergen H2 12 12 3 3 6 26 31 0
4 Zeewolde H2 12 11 3 2 7 35 36 0
5 USHC H6 12 3 1 0 11 17 68 0

Zaal Jong Heren 1 Topklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan HJ1 11 26 8 2 1 47 18 0
2 Nieuwegein HJ1 11 23 7 2 2 53 36 0
3 Baarn HJ1 12 18 5 3 4 30 36 0
4 IJsseloever HJ1 12 17 5 2 5 40 41 0
5 Phoenix HJ1 12 13 4 1 7 31 36 0
6 Naarden HJ2 12 11 3 2 7 20 35 0
7 Schaerweijde HJ1 12 9 3 0 9 29 48 0

Zaal Jongens 6E1 1e klasse

Zaal Jongens 6E2 1e klasse

Zaal Jongens 6E3 1e klasse

Zaal Jongens 8E1 1e klasse

Zaal Jongens 8E2 1e klasse

Zaal Jongens A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein JA1 12 23 7 2 3 37 27 0
2 Naarden JA2 12 22 6 4 2 31 19 0
3 Soest JA12C 12 20 6 2 4 37 28 0
4 Doorn JA1 12 20 6 2 4 38 31 0
5 Fletiomare JA2 12 18 5 3 4 29 24 0
6 Baarn JA1 12 12 3 3 6 20 30 0
7 Phoenix JA2 12 3 1 0 11 18 51 0

Zaal Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JA2 12 32 10 2 0 51 10 0
2 Baarn JA2 12 25 7 4 1 37 13 0
3 Hoevelaken JA1 12 17 5 2 5 21 27 0
4 Gooische JA3 12 15 4 3 5 21 22 0
5 Leusden JA3 12 13 4 1 7 22 45 0
6 Amersfoort JA35C 12 12 3 3 6 15 23 0
7 Almere JA4 12 4 1 1 10 9 36 0

Zaal Jongens B1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JB12C 12 24 8 0 4 41 20 0
2 Naarden JB2 12 24 8 0 4 44 26 0
3 Loenen JB1 12 22 7 1 4 34 32 0
4 Huizen JB12C 12 21 7 0 5 33 27 0
5 Laren JB12C 12 16 5 1 6 34 21 0
6 Baarn JB1 12 14 4 2 6 26 35 0
7 Zwaluwen JB1 12 3 1 0 11 16 67 0

Zaal Jongens B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan JB2 12 29 9 2 1 45 21 0
2 Nieuwegein JB1 12 23 6 5 1 23 12 0
3 Maarssen JB2 12 20 6 2 4 28 22 0
4 Loenen JB2 12 16 5 1 6 23 29 0
5 Barneveld JB12C 12 14 4 2 6 34 31 0
6 Naarden JB4 12 9 2 3 7 15 30 0
7 Baarn JB2 12 6 1 3 8 16 39 0

Zaal Jongens B3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti JB2 12 31 10 1 1 48 16 0
2 Houten JB5 12 20 6 2 4 42 23 0
3 Shinty JB4 11 19 6 1 4 45 19 0
4 Baarn JB3 11 14 4 2 5 32 29 0
5 Kampong JB7 12 0 0 0 12 3 83 0

Zaal Jongens C1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JC1 12 33 11 0 1 64 15 0
2 Leusden JC1 12 30 10 0 2 26 11 0
3 Schaerweijde JC2 12 16 5 1 6 17 28 0
4 Baarn JC1 12 12 4 0 8 20 31 0
5 Loenen JC1 12 12 3 3 6 22 28 0
6 Fletiomare JC2 12 10 3 1 8 25 39 0
7 Woerden JC1 12 10 3 1 8 13 35 0

Zaal Jongens C2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein JC1 12 34 11 1 0 68 16 0
2 Almere JC2 12 26 8 2 2 40 18 0
3 Maarssen JC2 12 24 8 0 4 36 33 0
4 Vianen JC1 12 18 6 0 6 33 35 0
5 Rijnvliet JC1 12 13 4 1 7 23 22 0
6 Hilversum JC2 12 7 2 1 9 17 38 0
7 Baarn JC2 12 1 0 1 11 11 66 0

Zaal Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JD3 12 34 11 1 0 54 14 0
2 Kampong JD3 12 25 8 1 3 28 20 0
3 Laren JD2 12 22 7 1 4 35 19 0
4 Schaerweijde JD2 12 17 5 2 5 19 25 0
5 Baarn JD1 12 16 5 1 6 27 26 0
6 Houten JD2 12 5 1 2 9 10 36 0
7 Spandersbosch JD3 12 3 1 0 11 7 40 0

Zaal Jongens D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen JD3 12 29 9 2 1 44 20 0
2 Hilversum JD3 12 26 8 2 2 46 18 0
3 Vianen JD1 12 26 8 2 2 38 15 0
4 Spitsbergen JD1 12 15 4 3 5 26 35 0
5 Spandersbosch JD4 12 14 4 2 6 30 34 0
6 Baarn JD2 12 9 2 3 7 17 38 0
7 SCHC JD7 12 0 0 0 12 15 56 0

Zaal Jongens D3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JD7 12 30 9 3 0 51 20 0
2 Baarn JD3 10 23 7 2 1 26 12 0
3 Geldermalsen JD2 12 23 7 2 3 28 23 0
4 Hoevelaken JD1 12 19 6 1 5 30 29 0
5 Soest JD3 10 10 3 1 6 24 27 0
6 Houten JD6 12 4 1 1 10 15 42 0
7 Voordaan JD5 10 3 1 0 9 9 30 0

Zaal Meisjes 6E1 1e klasse

Zaal Meisjes 6E2 1e klasse

Zaal Meisjes 6E3 1e klasse

Zaal Meisjes 6E4 1e klasse

Zaal Meisjes 6E5 1e klasse

Zaal Meisjes 6E6 1e klasse

Zaal Meisjes 8E1 1e klasse

Zaal Meisjes 8E2 1e klasse

Zaal Meisjes 8E3 1e klasse

Zaal Meisjes 8E4 1e klasse

Zaal Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA1 12 29 9 2 1 25 12 0
2 Eemvallei MA1 12 22 7 1 4 33 13 0
3 Soest MA1 12 22 7 1 4 21 17 0
4 Voordaan MA2 12 19 6 1 5 17 20 0
5 Spandersbosch MA1 12 14 4 2 6 23 30 0
6 Dorsteti MA1 12 12 3 3 6 23 23 0
7 Almere MA2 12 2 0 2 10 10 37 0

Zaal Meisjes A2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Culemborg MA2 12 34 11 1 0 33 16 0
2 Eemvallei MA2 12 17 5 2 5 23 20 0
3 Soest MA2 12 16 5 1 6 16 18 0
4 Weesp MA2 12 16 4 4 4 22 19 0
5 Loenen MA2 12 13 3 4 5 20 29 0
6 Kampong MA4 12 12 3 3 6 19 25 0
7 Baarn MA2 12 9 2 3 7 21 27 0

Zaal Meisjes A3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MA3 12 33 11 0 1 46 16 0
2 Barneveld MA2 12 29 9 2 1 46 20 0
3 Hoevelaken MA2 12 22 7 1 4 42 26 0
4 Amersfoort MA5 12 19 6 1 5 22 24 0
5 Huizen MA6 12 15 5 0 7 24 32 0
6 Voordaan MA5 12 3 1 0 11 11 40 0
7 Baarn MA3 12 3 1 0 11 12 45 0

Zaal Meisjes B1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MB2 12 29 9 2 1 33 11 0
2 Maarssen MB1 12 26 8 2 2 26 12 0
3 Weesp MB1 12 23 7 2 3 25 16 0
4 IJsseloever MB1 12 17 4 5 3 23 20 0
5 Gooische MB2 12 12 3 3 6 23 27 0
6 Soest MB1 12 10 3 1 8 24 37 0
7 Baarn MB1 12 1 0 1 11 10 41 0

Zaal Meisjes B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MB2 12 30 9 3 0 39 7 0
2 Eemvallei MB2 12 30 9 3 0 37 9 0
3 Leusden MB2 12 18 5 3 4 33 21 0
4 Huizen MB3 12 16 5 1 6 26 34 0
5 Baarn MB2 12 12 3 3 6 26 33 0
6 Hilversum MB3 12 6 2 0 10 13 48 0
7 Amersfoort MB4 12 6 1 3 8 19 41 0

Zaal Meisjes B3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MB3 12 34 11 1 0 64 15 0
2 Spandersbosch MB4 12 23 7 2 3 27 18 0
3 Huizen MB5 12 22 7 1 4 24 31 0
4 Baarn MB3 12 14 4 2 6 29 29 0
5 Naarden MB5 12 14 4 2 6 23 38 0
6 Hilversum MB5 12 9 3 0 9 17 38 0
7 Nijkerk MB12C 12 6 2 0 10 21 36 0

Zaal Meisjes B4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MB8 12 24 8 0 4 26 19 0
2 Zeewolde MB2 12 21 6 3 3 27 23 0
3 Naarden MB9 12 18 5 3 4 20 16 0
4 Baarn MB4 12 18 5 3 4 26 27 0
5 Soest MB5 12 17 5 2 5 24 24 0
6 Laren MB7 12 10 3 1 8 19 26 0
7 Lelystad MB5 12 10 2 4 6 21 28 0

Zaal Meisjes B5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp MB4 12 25 8 1 3 30 15 0
2 Almere MB8 12 24 7 3 2 18 8 0
3 Baarn MB5 12 22 7 1 4 18 14 0
4 Buitenhout MB2 12 21 6 3 3 28 20 0
5 Spandersbosch MB7 12 15 4 3 5 23 20 0
6 Gooische MB9 12 8 2 2 8 17 38 0
7 Laren mb8 12 4 1 1 10 13 32 0

Zaal Meisjes C1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan MC1 12 31 10 1 1 49 13 0
2 Fletiomare MC1 12 29 9 2 1 46 21 0
3 Maarssen MC1 12 25 8 1 3 36 22 0
4 Zwaluwen MC1 12 13 4 1 7 30 43 0
5 Gooische MC2 12 12 4 0 8 28 37 0
6 Soest MC1 12 12 4 0 8 17 34 0
7 Baarn MC1 12 1 0 1 11 21 57 0

Zaal Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC2 12 28 9 1 2 38 19 0
2 Hoevelaken MC1 12 26 8 2 2 44 13 0
3 Eemvallei MC3 12 21 6 3 3 31 24 0
4 Naarden MC4 12 20 6 2 4 36 25 0
5 Amersfoort MC4 12 12 4 0 8 24 42 0
6 Hilversum MC4 12 9 3 0 9 26 43 0
7 Soest MC3 12 6 2 0 10 9 42 0

Zaal Meisjes C3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MC4 12 29 9 2 1 42 12 0
2 Leusden MC2 12 28 9 1 2 42 11 0
3 Baarn MC3 12 22 6 4 2 27 11 0
4 Nijkerk MC12C 12 21 6 3 3 24 17 0
5 Amersfoort MC6 12 12 4 0 8 16 37 0
6 Zeewolde MC2 12 8 2 2 8 16 35 0
7 Soest MC4 12 0 0 0 12 6 50 0

Zaal Meisjes C4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC4 12 36 12 0 0 44 4 0
2 Eemvallei MC5 12 28 9 1 2 34 12 0
3 Amersfoort MC7 12 19 6 1 5 16 17 0
4 Nijkerk MC3 12 18 6 0 6 23 23 0
5 Naarden MC9 12 12 3 3 6 16 24 0
6 Schaerweijde MC7 12 6 2 0 10 13 37 0
7 Soest MC6 12 4 1 1 10 11 40 0

Zaal Meisjes C5 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische MC7 12 28 9 1 2 58 17 0
2 Spandersbosch MC6 12 28 9 1 2 61 27 0
3 Baarn MC5 11 22 7 1 3 34 25 0
4 Naarden MC10 10 17 5 2 3 32 30 0
5 Loenen MC4 11 10 3 1 7 22 38 0
6 Kampong MC11 12 6 2 0 10 23 52 0
7 Amersfoort MC8 12 5 1 2 9 12 53 0

Zaal Meisjes C6 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen MC1 12 36 12 0 0 72 2 0
2 Buitenhout MC2 12 21 7 0 5 17 22 0
3 Baarn MC6 12 19 6 1 5 21 20 0
4 Spandersbosch MC7 12 18 6 0 6 18 30 0
5 Eemvallei MC7 12 15 5 0 7 19 25 0
6 Zeewolde MC3 12 9 3 0 9 13 38 0
7 Leusden MC5 12 7 2 1 9 9 32 0

Zaal Meisjes C7 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische MC9 12 28 9 1 2 31 11 0
2 Leusden MC6 12 28 9 1 2 29 14 0
3 Maarssen MC6 12 26 8 2 2 52 11 0
4 Eemvallei MC6 12 21 7 0 5 27 18 0
5 SCHC MC11 12 19 6 1 5 21 14 0
6 Spandersbosch MC8 12 19 6 1 5 29 26 0
7 Baarn MC7 12 10 3 1 8 13 38 0
8 Laren MC8 12 3 0 3 9 5 35 0
9 Almere MC7 12 2 0 2 10 6 46 0

Zaal Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MD1 12 26 8 2 2 17 5 0
2 Huizen MD1 12 25 7 4 1 40 11 0
3 Spandersbosch MD1 12 25 7 4 1 29 10 0
4 Fletiomare MD1 12 23 6 5 1 36 14 0
5 Kampong MD2 12 13 4 1 7 12 19 0
6 Baarn MD1 12 3 1 0 11 8 34 0
7 Weesp MD1 12 3 1 0 11 5 54 0

Zaal Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten MD3 12 23 7 2 3 26 10 0
2 Spitsbergen MD1 12 21 6 3 3 24 10 0
3 Fletiomare MD4 11 19 5 4 2 20 13 0
4 Hoevelaken MD1 12 17 5 2 5 18 18 0
5 Voordaan MD2 12 12 3 3 6 20 29 0
6 Baarn MD2 11 11 3 2 6 15 33 0
7 Gooische MD4 12 10 2 4 6 14 24 0

Zaal Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MD4 12 36 12 0 0 43 9 0
2 Fletiomare MD8 11 22 7 1 3 36 11 0
3 Baarn MD3 11 20 6 2 3 27 15 0
4 Vianen MD2 12 14 4 2 6 23 28 0
5 Culemborg MD3 12 13 4 1 7 19 30 0
6 Gooische MD6 12 10 2 4 6 16 23 0
7 UNO MD2 12 3 1 0 11 12 60 0

Zaal Meisjes D4 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Muiderberg MD3 12 34 11 1 0 52 11 0
2 Eemvallei MD4 12 25 8 1 3 36 10 0
3 Amersfoort MD7 12 20 6 2 4 22 16 0
4 Leusden MD3 12 17 5 2 5 21 22 0
5 UNO MD3 12 16 5 1 6 24 42 0
6 Baarn MD4 12 6 1 3 8 15 41 0
7 Zwaluwen MD3 12 3 1 0 11 17 45 0

Zaal Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen MD45C 12 28 9 1 2 50 19 0
2 Hoevelaken MD4 12 24 8 0 4 41 27 0
3 Fletiomare MD12 12 16 5 1 6 23 30 0
4 Baarn MD5 12 12 4 0 8 21 46 0
5 Kampong MD12 12 9 3 0 9 18 31 0

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors

Club Sponsors