banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Standen van alle teams

Jeugd 

Jongens A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JA1 5 15 5 0 0 24 4 0
2 Dorsteti JA1 5 9 3 0 2 12 13 0
3 Naarden JA2 5 7 2 1 2 11 14 0
4 Laren JA2 5 5 1 2 2 6 11 0
5 Houten JA2 5 5 1 2 2 11 17 0
6 Weesp JA1 5 1 0 1 4 8 13 0

Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare JA4 4 8 2 2 0 16 7 0
2 Shinty JA3 4 8 2 2 0 16 12 0
3 Baarn JA2 4 6 2 0 2 19 9 0
4 Schaerweijde JA5 4 5 1 2 1 16 14 0
5 Hilversum JA4 4 0 0 0 4 7 32 0

Jongens B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest JB1 5 15 5 0 0 16 2 0
2 Weesp JB1 5 12 4 0 1 12 8 0
3 Doorn JB1 5 7 2 1 2 15 13 0
4 Zwaluwen JB1 5 7 2 1 2 12 10 0
5 Baarn JB1 5 3 1 0 4 8 23 0
6 IJsseloever JB1 5 0 0 0 5 2 9 0

Jongens B2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JB2 4 12 4 0 0 20 11 0
2 Rijnvliet JB1 4 7 2 1 1 15 14 0
3 Almere JB3 4 6 2 0 2 10 7 0
4 Gooische JB6 4 3 1 0 3 9 16 0
5 Eemvallei JB3 4 1 0 1 3 10 16 0

Jongens C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC1 4 12 4 0 0 20 3 0
2 SCHC JC3 4 9 3 0 1 18 7 0
3 Kampong JC3 4 6 2 0 2 9 10 0
4 Voordaan JC2 4 1 0 1 3 4 13 0
5 Naarden JC4 4 1 0 1 3 7 25 0

Jongens C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JC2 5 15 5 0 0 16 7 0
2 Buitenhout JC1 5 8 2 2 1 15 13 0
3 Gooische JC5 5 7 2 1 2 13 8 0
4 Baarn JC2 5 6 1 3 1 11 11 0
5 Leusden JC2 5 2 0 2 3 8 15 0
6 Fletiomare JC4 5 2 0 2 3 4 13 0

Jongens C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong JC4 5 15 5 0 0 34 3 0
2 Houten JC4 5 12 4 0 1 23 13 0
3 Montfoort JC1 5 9 3 0 2 28 18 0
4 Baarn JC3 5 6 2 0 3 14 29 0
5 SCHC JC5 5 3 1 0 4 14 15 0
6 Buitenhout JC2 5 0 0 0 5 5 40 0

Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen JD1 5 15 5 0 0 45 2 0
2 Naarden JD2 5 9 3 0 2 16 8 0
3 Almere JD1 5 7 2 1 2 20 17 0
4 Soest JD1 5 7 2 1 2 19 20 0
5 Baarn JD1 5 5 1 2 2 14 24 0
6 Huizen JD2 5 0 0 0 5 0 43 0

Jongens D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD2 5 13 4 1 0 33 5 0
2 Soest JD2 5 12 4 0 1 24 12 0
3 Amersfoort JD2 5 7 2 1 2 23 12 0
4 Gooische JD6 5 5 1 2 2 14 13 0
5 Lelystad JD1 5 4 1 1 3 9 21 0
6 Eemvallei JD3 5 1 0 1 4 7 47 0

Jongens D3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JD4 5 13 4 1 0 18 6 0
2 Baarn JD3 5 12 4 0 1 28 7 0
3 Buitenhout JD2 5 9 3 0 2 17 9 0
4 Soest JD3 5 7 2 1 2 24 9 0
5 Almere JD3 5 3 1 0 4 9 29 0
6 Eemvallei JD4 5 0 0 0 5 2 38 0

Jongens D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JD6 5 12 4 0 1 29 8 0
2 SCHC JD5 5 12 4 0 1 14 6 0
3 Voordaan JD5 5 7 2 1 2 10 13 0
4 Maarssen JD6 5 6 2 0 3 14 16 0
5 Hoevelaken JD1 5 6 2 0 3 9 12 0
6 Baarn JD4 5 1 0 1 4 5 26 0

Meisjes A1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA1 5 15 5 0 0 18 3 0
2 SCHC MA3 5 9 3 0 2 9 5 0
3 Huizen MA2 5 7 2 1 2 10 8 0
4 Eemvallei MA2 5 5 1 2 2 12 9 0
5 Vianen MA1 5 4 1 1 3 6 14 0
6 Houten MA7 5 3 1 0 4 8 24 0

Meisjes A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA2 5 15 5 0 0 24 7 0
2 Spandersbosch MA4 5 12 4 0 1 17 4 0
3 Loenen MA2 5 9 3 0 2 20 11 0
4 Gooische MA6 5 6 2 0 3 13 16 0
5 Hilversum MA4 5 3 1 0 4 5 20 0
6 Naarden MA5 5 0 0 0 5 5 26 0

Meisjes A3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA3 5 13 4 1 0 16 4 0
2 Leusden MA3 5 7 2 1 2 16 10 0
3 Eemvallei MA5 5 7 2 1 2 11 10 0
4 Baarn MA3 5 1 0 1 4 6 25 0

Meisjes A4 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen MA3 5 11 3 2 0 12 7 0
2 Voordaan MA3 5 10 3 1 1 11 7 0
3 Almere MA3 5 8 2 2 1 16 13 0
4 Baarn MA4 5 6 1 3 1 5 7 0
5 Spandersbosch MA3 5 5 1 2 2 8 9 0
6 Shinty MA3 5 0 0 0 5 7 16 0

Meisjes B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB1 5 11 3 2 0 12 5 0
2 Naarden MB2 5 9 2 3 0 6 3 0
3 IJsseloever MB2 5 7 2 1 2 4 3 0
4 Eemvallei MB2 5 7 2 1 2 7 10 0
5 Fletiomare MB2 5 5 1 2 2 8 10 0
6 Woerden MB1 5 1 0 1 4 6 12 0

Meisjes B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch MB2 5 13 4 1 0 20 1 0
2 Rijnvliet MB1 5 12 4 0 1 22 4 0
3 Doorn MB2 5 10 3 1 1 12 8 0
4 Baarn MB2 5 6 2 0 3 13 19 0
5 Huizen MB3 5 3 1 0 4 10 26 0
6 Schaerweijde MB4 5 0 0 0 5 6 25 0

Meisjes B3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 UNO MB1 5 13 4 1 0 21 4 0
2 Baarn MB3 5 12 4 0 1 21 6 0
3 Naarden MB6 5 7 2 1 2 12 12 0
4 Spitsbergen MB3 5 7 2 1 2 12 15 0
5 Fletiomare MB7 5 3 1 0 4 12 14 0
6 Muiderberg MB2 5 1 0 1 4 3 30 0

Meisjes B4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix MB4 5 11 3 2 0 18 6 0
2 SCHC MB6 5 11 3 2 0 18 7 0
3 Doorn MB4 5 9 3 0 2 19 11 0
4 Nijkerk MB2 5 5 1 2 2 11 13 0
5 Culemborg MB2 5 5 1 2 2 7 13 0
6 Baarn MB4 5 0 0 0 5 4 27 0

Meisjes B5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Shinty MB3 5 15 5 0 0 38 5 0
2 Haaskamp MB2 5 12 4 0 1 18 8 0
3 Schaerweijde MB6 5 9 3 0 2 17 11 0
4 Leusden MB5 5 6 2 0 3 14 15 0
5 Dorsteti MB3 5 3 1 0 4 10 28 0
6 Baarn MB5 5 0 0 0 5 6 36 0

Meisjes C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MC2 5 12 4 0 1 22 7 0
2 Baarn MC1 5 7 2 1 2 14 11 0
3 Eemvallei MC2 5 7 2 1 2 7 11 0
4 IJsseloever MC2 5 6 1 3 1 7 7 0
5 Maarssen MC2 5 5 1 2 2 8 14 0
6 Hilversum MC2 5 4 1 1 3 6 14 0

Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Muiderberg MC1 5 15 5 0 0 27 7 0
2 Nijkerk MC1 5 12 4 0 1 22 5 0
3 Huizen MC2 5 7 2 1 2 11 16 0
4 Woerden MC2 5 6 2 0 3 4 14 0
5 Baarn MC2 5 4 1 1 3 7 11 0
6 IJsseloever MC3 5 0 0 0 5 3 21 0

Meisjes C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti MC2 5 13 4 1 0 17 5 0
2 Doorn MC2 5 10 3 1 1 11 7 0
3 Maarn MC1 5 7 2 1 2 7 6 0
4 Leusden MC5 5 5 1 2 2 7 9 0
5 Soest MC3 5 4 1 1 3 9 13 0
6 Baarn MC3 5 3 1 0 4 10 21 0

Meisjes C4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC4 5 15 5 0 0 26 12 0
2 Weesp MC4 5 10 3 1 1 20 12 0
3 Laren MC7 5 9 3 0 2 21 12 0
4 Hoevelaken MC2 5 4 1 1 3 18 32 0
5 Hilversum MC8 5 3 1 0 4 15 18 0
6 Maarssen MC8 5 3 1 0 4 9 23 0

Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen MD1 5 15 5 0 0 22 7 0
2 Weesp MD1 5 9 3 0 2 13 10 0
3 Baarn MD1 5 7 2 1 2 11 10 0
4 Hilversum MD2 5 6 2 0 3 7 14 0
5 Naarden MD2 5 5 1 2 2 11 11 0
6 Loenen MD1 5 1 0 1 4 4 16 0

Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MD4 5 13 4 1 0 19 3 0
2 Spandersbosch MD3 5 12 4 0 1 22 5 0
3 Baarn MD2 5 10 3 1 1 18 8 0
4 Voordaan MD3 5 6 2 0 3 11 11 0
5 Naarden MD5 5 3 1 0 4 6 22 0
6 Laren MD4 5 0 0 0 5 1 28 0

Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MD6 5 13 4 1 0 24 6 0
2 Soest MD2 5 12 4 0 1 25 6 0
3 Hilversum MD4 5 8 2 2 1 9 5 0
4 Baarn MD3 5 4 1 1 3 8 22 0
5 Eemvallei MD5 5 3 1 0 4 4 16 0
6 Loenen MD3 5 3 1 0 4 11 26 0

Meisjes D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD4 5 12 4 0 1 33 6 0
2 Hilversum MD8 5 12 4 0 1 10 14 0
3 Naarden MD9 5 8 2 2 1 18 14 0
4 Spandersbosch MD8 5 7 2 1 2 9 15 0
5 Loenen MD5 5 3 1 0 4 6 17 0
6 Lelystad MD3 5 1 0 1 4 4 14 0

Meisjes D5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MD5 5 12 4 0 1 26 9 0
2 Eemvallei MD7 5 10 3 1 1 17 14 0
3 Leusden MD6 5 9 3 0 2 14 10 0
4 Amersfoort MD8 5 7 2 1 2 6 7 0
5 Zeewolde MD2 5 3 1 0 4 11 29 0
6 Baarn MD5 5 2 0 2 3 8 13 0

JJ 

J3F1 1e klasse

J3F2 1e klasse

J3F3 1e klasse

J6E1 1e klasse

J6E2 1e klasse

J6E3 1e klasse

J6E4 1e klasse

J8E1 1e klasse

J8E2 1e klasse

M3F1 1e klasse

M3F2 1e klasse

M3F3 1e klasse

M3F4 1e klasse

M3F5 1e klasse

M6E1 1e klasse

M6E2 1e klasse

M6E3 1e klasse

M6E4 1e klasse

M6E5 1e klasse

M8E1 1e klasse

M8E2 1e klasse

M8E3 1e klasse

M8E4 1e klasse

M8E5 1e klasse

Senioren 

Dames 1 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei D1 6 18 6 0 0 29 8 0
2 Maarssen D1 6 16 5 1 0 17 5 0
3 Spitsbergen D1 6 11 3 2 1 15 12 0
4 IJburg D1 6 10 3 1 2 20 13 0
5 Shinty D1 6 10 3 1 2 17 12 0
6 Abcoude D1 6 8 2 2 2 7 12 0
7 Purmerend D1 6 7 2 1 3 6 11 0
8 Loenen D1 6 6 1 3 2 8 8 0
9 Baarn D1 6 5 1 2 3 11 15 0
10 FIT D1 6 5 1 2 3 11 18 0
11 Hisalis D1 6 3 0 3 3 5 12 0
12 Uitgeest D1 6 0 0 0 6 3 23 0

Dames 1 Silvercup Silvercup - KO

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Loenen D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Eemvallei D1 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Kraaien D1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Nijkerk D1 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Abcoude D1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Kikkers D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 Doorn D1 1 3 1 0 0 1 0 0
9 Zandvoort D1 1 3 1 0 0 1 0 0
10 UNO D1 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Zeewolde D1 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Dorsteti D1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 Saxenburg D1 1 0 0 0 1 1 2 0
14 Buitenhout D1 1 0 0 0 1 0 1 0
15 Leerdam D1 1 0 0 0 1 0 1 0
16 Oosterbeek D1 1 0 0 0 1 4 6 0
17 Culemborg D1 1 0 0 0 1 1 3 0
18 Rijnvliet D1 1 0 0 0 1 0 2 0
19 Heerhugowaard D1 1 0 0 0 1 0 4 0
20 Vianen D1 1 0 0 0 1 1 7 0

Dames 2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D2 6 14 4 2 0 19 6 0
2 USHC D13 5 13 4 1 0 14 2 0
3 Kampong D25 5 12 4 0 1 26 7 0
4 Barneveld D3 5 12 4 0 1 17 5 0
5 Kampong D26 5 9 3 0 2 13 11 0
6 Maarssen D6 6 9 3 0 3 15 15 0
7 Buitenhout D2 6 7 2 1 3 10 10 0
8 Schaerweijde D11 5 6 2 0 3 7 15 0
9 IJsseloever D4 6 5 1 2 3 12 13 0
10 Leusden D4 6 0 0 0 6 5 29 0
11 Rijnvliet D7 5 0 0 0 5 2 27 0

Dames 30+ A 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten D30A 6 18 6 0 0 15 3 0
2 Fletiomare D30B 6 13 4 1 1 15 9 0
3 Naarden D30B 6 12 3 3 0 14 7 0
4 Amersfoort D30B 6 12 3 3 0 8 4 0
5 SCHC D30B 6 8 2 2 2 7 6 0
6 Soest D30A 6 7 2 1 3 11 11 0
7 Maarssen D30B 6 6 2 0 4 6 10 0
8 Baarn D30A 6 6 1 3 2 9 13 0
9 Maarn D30A 5 5 1 2 2 4 5 0
10 Woerden D30A 6 5 1 2 3 6 10 0
11 Weesp D30B 5 2 0 2 3 5 15 0
12 Gooische D30D 6 1 0 1 5 5 12 0

Dames 30+ B 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D30C 5 15 5 0 0 20 1 0
2 Nieuwegein D30A 6 14 4 2 0 22 5 0
3 Naarden D30E 5 13 4 1 0 16 4 0
4 Gooische D30G 6 11 3 2 1 15 7 0
5 Gooische D30H 6 10 3 1 2 18 11 0
6 Shinty D30C 6 10 3 1 2 13 12 0
7 Almere D30A 6 8 2 2 2 15 10 0
8 Amersfoort D30C 6 7 2 1 3 5 8 0
9 Voordaan D30D 6 4 1 1 4 5 18 0
10 Huizen D30C 6 3 1 0 5 2 35 0
11 Kampong D30E 6 2 0 2 4 4 17 0
12 Baarn D30B 6 1 0 1 5 5 12 0

Dames 45+ A 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen D45A 4 10 3 1 0 13 3 0
2 Rapid D45A 4 9 3 0 1 6 3 0
3 SCHC D45B 5 9 2 3 0 19 7 0
4 Hilversum D45B 5 8 2 2 1 8 6 0
5 Gooische D45A 4 7 2 1 1 9 7 0
6 Rijnvliet D45A 4 6 2 0 2 10 6 0
7 Muiderberg D45B 5 6 1 3 1 10 11 0
8 AthenA D45C 5 4 1 1 3 4 10 0
9 Leusden D45A 4 1 0 1 3 1 23 0
10 Baarn D45A 4 0 0 0 4 3 7 0

Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen H1 5 15 5 0 0 20 7 0
2 Gron.Studs H1 5 13 4 1 0 19 7 0
3 AthenA H1 5 12 4 0 1 22 5 0
4 Mezen H1 6 10 3 1 2 26 20 0
5 Deventer H1 6 10 3 1 2 17 20 0
6 HCM H1 6 9 3 0 3 15 12 0
7 Zevenaar H1 6 9 3 0 3 15 15 0
8 Leeuwarden H1 6 7 2 1 3 12 20 0
9 Baarn H1 5 1 0 1 4 9 20 0
10 Almelo H1 5 1 0 1 4 9 25 0
11 Barneveld H1 5 0 0 0 5 9 22 0

Heren 2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H10 6 18 6 0 0 21 4 0
2 IJsseloever H2 6 15 5 0 1 27 7 0
3 UNO H2 6 12 4 0 2 21 10 0
4 Kampong H9 6 11 3 2 1 12 5 0
5 USHC H3 6 11 3 2 1 16 12 0
6 UNO H4 6 10 3 1 2 15 7 0
7 Voordaan H4 6 8 2 2 2 18 15 0
8 Baarn H2 6 6 2 0 4 15 16 0
9 Maarssen H3 6 6 2 0 4 8 16 0
10 SCHC H3 6 4 1 1 4 10 22 0
11 Zwaluwen H2 6 3 1 0 5 10 25 0
12 Kampong H11 6 0 0 0 6 6 40 0

Heren 35+ A 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix H35B 6 18 6 0 0 29 10 0
2 Fletiomare H35B 6 18 6 0 0 14 5 0
3 Naarden H35B 5 15 5 0 0 15 5 0
4 Gooische H35H 6 13 4 1 1 22 9 0
5 Baarn H35A 6 12 4 0 2 14 10 0
6 Laren H35D 5 7 2 1 2 13 15 0
7 Almere H35A 6 4 1 1 4 11 15 0
8 Gooische H35K 5 3 1 0 4 13 20 0
9 Maarssen H35D 6 3 1 0 5 13 20 0
10 Hilversum H35C 5 3 1 0 4 6 13 0
11 Schaerweijde H35D 5 1 0 1 4 6 19 0
12 Dorsteti H35A 5 0 0 0 5 4 19 0

Heren 45+ A 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort H45C 4 12 4 0 0 11 1 0
2 HCM H45A 4 10 3 1 0 11 7 0
3 Baarn H45A 5 9 3 0 2 7 8 0
4 Union H45B 5 7 2 1 2 10 7 0
5 EHV H45B 5 6 2 0 3 15 11 0
6 Kromhouters H45A 4 3 1 0 3 5 14 0
7 Hoevelaken H45B 5 0 0 0 5 1 12 0

Heren 45+ B 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H45B 6 18 6 0 0 37 6 0
2 SCHC H45D 6 15 5 0 1 32 10 0
3 Kampong H45A 6 12 4 0 2 31 10 0
4 Huizen H45C 6 6 2 0 4 8 33 0
5 Naarden H45B 6 3 1 0 5 9 25 0
6 Voordaan H45C 6 0 0 0 6 4 37 0

Jong Dames 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn DJ1 5 15 5 0 0 23 5 0
2 Zeewolde DJ1 5 12 4 0 1 18 5 0
3 Huizen DJ2 5 6 2 0 3 10 11 0
4 Hilversum DJ1 5 6 2 0 3 11 13 0
5 Almere DJ4 5 6 2 0 3 8 13 0
6 SCHC DJ12 5 0 0 0 5 8 31 0

Jong Heren 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn HJ1 5 15 5 0 0 24 4 0
2 SCHC HJ6 5 9 3 0 2 16 10 0
3 Almere HJ1 5 9 3 0 2 15 12 0
4 Laren HJ2 5 6 2 0 3 12 16 0
5 Houten HJ2 5 3 2 0 3 12 14 3
6 Eemvallei HJ2 5 0 0 0 5 7 30 0

Trimhockey 

Trimhockey Team 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten T1mix 3 6 2 0 1 7 4 0
2 Phoenix T1mix 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Baarn T1mix 3 4 1 1 1 4 3 0
4 Gooische T4mix 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Schaerweijde T2mix 2 3 1 0 1 3 4 0
6 Barneveld T1mix 3 0 0 0 3 0 6 0

Trimhockey Team 2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijkerk T1mix 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Zeewolde T1mix 3 6 2 0 1 3 2 0
3 Eemvallei T1MIX 2 3 1 0 1 4 5 0
4 Leusden T1mix 3 3 1 0 2 2 4 0
5 Baarn T2mix 2 0 0 0 2 1 3 0

Trimhockey Team 3 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum T1mix 3 9 3 0 0 13 0 0
2 Maarn T1mix 3 6 2 0 1 8 4 0
3 Woerden T1mix 3 6 2 0 1 3 6 0
4 Kampong T3MIX 3 3 1 0 2 1 8 0
5 Fletiomare T2mix 2 0 0 0 2 2 4 0
6 Baarn T3mix 2 0 0 0 2 0 5 0

Overige 

Seven Heren 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische HS3 6 18 6 0 0 22 7 0
2 Maarssen HS1 6 12 4 0 2 11 10 0
3 Schaerweijde HS1 6 12 4 0 2 18 19 0
4 Schaerweijde HS2 6 9 3 0 3 18 9 0
5 Baarn HS1 6 9 3 0 3 15 10 0
6 Voordaan HS4 6 9 3 0 3 14 15 0
7 Naarden HS3 6 3 1 0 5 17 27 0
8 Buitenhout HS1 6 0 0 0 6 7 25 0

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors