banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Standen van alle teams

Jeugd 

Jongens A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden JA2 5 13 4 1 0 15 6 0
2 Doorn JA1 5 11 3 2 0 17 9 0
3 Laren JA2 5 10 3 1 1 12 12 0
4 Kampong JA2 5 9 3 0 2 19 10 0
5 Barneveld JA1 5 6 2 0 3 17 15 0
6 Baarn JA1 5 4 1 1 3 9 15 0
7 Gooische JA4 5 2 0 2 3 6 16 0
8 Culemborg JA1 5 1 0 1 4 8 20 0

Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC JA6 5 15 5 0 0 26 11 0
2 Houten JA3 5 10 3 1 1 16 4 0
3 Kampong JA5 5 10 3 1 1 14 11 0
4 Phoenix JA3 5 10 3 1 1 12 10 0
5 Eemvallei JA3 5 5 1 2 2 7 10 0
6 Laren JA6 5 3 1 0 4 9 16 0
7 Baarn JA2 5 3 1 0 4 12 20 0
8 Loenen JA3 5 1 0 1 4 6 20 0

Jongens B1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong JB3 5 15 5 0 0 18 1 0
2 Baarn JB1 5 12 4 0 1 35 5 0
3 Culemborg JB1 5 12 4 0 1 25 12 0
4 Spandersbosch JB2 5 7 2 1 2 7 9 0
5 Zwaluwen JB1 5 5 1 2 2 17 25 0
6 Naarden JB3 5 4 1 1 3 6 23 0
7 Leusden JB2 5 1 0 1 4 7 19 0
8 Woerden JB1 5 1 0 1 4 6 27 0

Jongens B2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JB2 5 13 4 1 0 23 5 0
2 Gooische JB5 5 10 3 1 1 17 13 0
3 Spandersbosch JB3 5 10 3 1 1 11 8 0
4 Zeewolde JB1 5 9 3 0 2 14 13 0
5 SCHC JB5 5 6 2 0 3 10 21 0
6 Laren JB4 5 5 1 2 2 12 10 0
7 Spitsbergen JB1 5 4 1 1 3 13 12 0
8 Vianen JB1 5 0 0 0 5 4 22 0

Jongens B3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JB4 5 15 5 0 0 25 4 0
2 Voordaan JB4 5 12 4 0 1 27 3 0
3 Laren JB5 5 10 3 1 1 20 3 0
4 Spandersbosch JB4 5 9 3 0 2 8 8 0
5 Loenen JB3 5 7 2 1 2 8 4 0
6 Baarn JB3 5 4 1 1 3 4 14 0
7 Barneveld JB2 5 1 0 1 4 5 23 0
8 Haaskamp JB1 5 0 0 0 5 1 39 0

Jongens C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest JC1 10 30 10 0 0 62 12 0
2 Weesp JC1 10 17 5 2 3 42 15 0
3 Baarn JC1 10 16 5 1 4 43 30 0
4 Laren JC2 10 13 4 1 5 28 33 0
5 Naarden JC3 10 12 4 0 6 16 34 0
6 Huizen JC2 10 0 0 0 10 3 70 0

Jongens C2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere JC3 10 30 10 0 0 63 7 0
2 Lelystad JC1 10 19 6 1 3 34 18 0
3 Soest JC3 10 18 6 0 4 32 17 0
4 Baarn JC2 10 15 5 0 5 29 34 0
5 Amersfoort JC4 10 6 2 0 8 21 43 0
6 Buitenhout JC1 10 1 0 1 9 13 73 0

Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lelystad JD1 5 13 4 1 0 24 5 0
2 Baarn JD1 5 10 3 1 1 21 8 0
3 Fletiomare JD2 5 9 3 0 2 23 11 0
4 Zwaluwen JD1 5 6 1 3 1 11 12 0
5 Amersfoort JD1 5 4 1 1 3 6 21 0
6 Spandersbosch JD3 5 0 0 0 5 2 30 0

Jongens D2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD2 5 15 5 0 0 21 6 0
2 Huizen JD4 5 10 3 1 1 14 12 0
3 Buitenhout JD1 5 7 2 1 2 21 21 0
4 Hoevelaken JD1 5 6 2 0 3 13 15 0
5 Leusden JD4 5 3 1 0 4 14 17 0
6 Rijnvliet JD2 5 3 1 0 4 12 24 0

Jongens D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarn JD1 5 12 4 0 1 24 5 0
2 Schaerweijde JD5 5 12 4 0 1 17 7 0
3 Amersfoort JD4 5 9 3 0 2 9 12 0
4 Baarn JD3 5 4 1 1 3 6 12 0
5 Barneveld JD1 5 4 1 1 3 7 17 0
6 Leusden JD3 5 3 1 0 4 4 14 0

Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA1 5 15 5 0 0 12 2 0
2 Laren MA2 5 11 3 2 0 16 6 0
3 Loenen MA1 5 10 3 1 1 10 7 0
4 Nieuwegein MA2 5 6 2 0 3 5 7 0
5 Eemvallei MA1 5 4 1 1 3 9 11 0
6 Huizen MA2 5 4 1 1 3 7 11 0
7 Lelystad MA1 5 4 1 1 3 4 11 0
8 Phoenix MA2 5 3 1 0 4 3 11 0

Meisjes A2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA2 5 15 5 0 0 25 3 0
2 Weesp MA2 5 12 4 0 1 16 7 0
3 Dorsteti MA2 5 10 3 1 1 16 9 0
4 Kampong MA5 5 7 2 1 2 16 9 0
5 Hilversum MA3 5 6 2 0 3 9 19 0
6 Almere MA4 5 4 1 1 3 7 12 0
7 Hoevelaken MA1 5 4 1 1 3 7 20 0
8 Doorn MA2 5 0 0 0 5 8 25 0

Meisjes A3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden MA4 5 15 5 0 0 20 4 0
2 Baarn MA3 5 12 4 0 1 24 8 0
3 Hoevelaken MA3 5 9 3 0 2 13 15 0
4 Amersfoort MA6 5 8 2 2 1 16 10 0
5 Houten MA5 5 6 2 0 3 10 14 0
6 Voordaan MA5 5 4 1 1 3 10 13 0
7 Laren MA6 5 4 1 1 3 3 9 0
8 Huizen MA6 5 0 0 0 5 5 28 0

Meisjes B1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB1 5 13 4 1 0 14 4 0
2 Zwaluwen MB1 5 10 3 1 1 16 8 0
3 Voordaan MB2 5 7 2 1 2 13 6 0
4 Doorn MB1 5 7 2 1 2 9 6 0
5 Eemvallei MB2 5 6 2 0 3 7 8 0
6 Lelystad MB1 5 6 2 0 3 11 13 0
7 IJsseloever MB2 5 6 2 0 3 7 11 0
8 Almere MB3 5 3 1 0 4 4 25 0

Meisjes B2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB2 5 13 4 1 0 22 5 0
2 Fletiomare MB3 5 12 4 0 1 27 7 0
3 Lelystad MB2 5 10 3 1 1 13 13 0
4 Kampong MB5 5 9 3 0 2 6 10 0
5 Schaerweijde MB4 5 7 2 1 2 15 9 0
6 SCHC MB5 5 3 1 0 4 9 13 0
7 Spandersbosch MB4 5 3 1 0 4 8 23 0
8 Soest MB3 5 1 0 1 4 7 27 0

Meisjes B3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen MB4 5 15 5 0 0 22 9 0
2 Shinty MB3 4 10 3 1 0 11 2 0
3 Soest MB4 4 9 3 0 1 9 5 0
4 Kampong MB7 5 7 2 1 2 10 9 0
5 Baarn MB3 5 7 2 1 2 5 7 0
6 Voordaan MB4 5 4 1 1 3 9 11 0
7 Weesp MB3 5 1 0 1 4 1 11 0
8 Holestick MB1 5 1 0 1 4 3 16 0

Meisjes B4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MB6 5 10 3 1 1 10 4 0
2 Lelystad MB3 5 10 3 1 1 12 9 0
3 Voordaan MB5 5 10 3 1 1 10 7 0
4 Almere MB6 5 7 2 1 2 7 7 0
5 Dorsteti MB3 5 6 2 0 3 12 13 0
6 Baarn MB4 5 6 2 0 3 8 14 0
7 Nijkerk MB2 5 6 1 3 1 10 8 0
8 Soest MB5 5 1 0 1 4 1 8 0

Meisjes B5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoevelaken MB3 5 13 4 1 0 22 5 0
2 Spandersbosch MB6 5 9 3 0 2 16 5 0
3 Schaerweijde MB7 5 9 3 0 2 15 12 0
4 Woerden MB6 5 9 3 0 2 10 15 0
5 Zwaluwen MB3 5 6 2 0 3 6 10 0
6 SCHC MB10 5 6 2 0 3 6 12 0
7 Maarssen MB6 5 4 1 1 3 4 10 0
8 Baarn MB5 5 2 0 2 3 2 12 0

Meisjes C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC1 10 25 8 1 1 35 17 0
2 Soest MC1 9 16 4 4 1 20 12 0
3 Laren MC2 9 14 4 2 3 22 16 0
4 Spandersbosch MC2 10 13 4 1 5 26 19 0
5 Hilversum MC2 10 11 3 2 5 18 24 0
6 Schaerweijde MC3 10 3 1 0 9 9 42 0

Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MC1 10 23 7 2 1 32 14 0
2 Nijkerk MC1 10 22 7 1 2 30 14 0
3 Naarden MC3 10 16 5 1 4 29 21 0
4 Baarn MC2 10 13 4 1 5 21 20 0
5 Laren MC3 10 10 3 1 6 17 28 0
6 Huizen MC3 10 3 1 0 9 13 45 0

Meisjes C3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC MC5 10 20 6 2 2 20 8 0
2 Doorn MC2 10 20 6 2 2 20 8 0
3 Almere MC4 10 18 5 3 2 21 13 0
4 Baarn MC3 10 13 3 4 3 11 9 0
5 Gooische MC5 10 11 3 2 5 13 18 0
6 Soest MC3 10 1 0 1 9 8 37 0

Meisjes C4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden MC5 10 27 9 0 1 34 9 0
2 Gooische MC6 10 19 6 1 3 18 17 0
3 Almere MC5 10 18 6 0 4 20 20 0
4 Lelystad MC2 10 13 4 1 5 24 17 0
5 Baarn MC4 10 12 4 0 6 26 21 0
6 Laren MC6 10 0 0 0 10 14 52 0

Meisjes C5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC5 9 24 8 0 1 53 7 0
2 Laren MC7 5 13 4 1 0 9 3 0
3 Almere MC6 9 11 3 2 4 20 23 0
4 Huizen MC7 9 11 3 2 4 10 28 0
5 Hilversum MC7 9 9 2 3 4 22 21 0
6 Muiderberg MC3 9 2 0 2 7 4 36 0

Meisjes C6 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MC4 10 23 7 2 1 27 9 0
2 Eemvallei MC7 10 21 6 3 1 24 14 0
3 Baarn MC6 10 18 5 3 2 28 17 0
4 UNO MC2 10 13 4 1 5 24 20 0
5 Montfoort MC4 10 7 2 1 7 17 42 0
6 Houten MC7 10 3 1 0 9 19 37 0

Meisjes C7 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout MC2 9 27 9 0 0 38 5 0
2 Spitsbergen MC5 9 15 5 0 4 41 23 0
3 Baarn MC7 9 15 5 0 4 24 23 0
4 Amersfoort MC8 9 9 3 0 6 16 23 0
5 Almere MC7 9 6 2 0 7 13 37 0
6 IJsseloever MC7 5 3 1 0 4 3 24 0

Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD1 5 10 3 1 1 8 7 0
2 Amersfoort MD2 5 9 3 0 2 12 8 0
3 Laren MD2 5 8 2 2 1 10 7 0
4 Eemvallei MD3 5 7 2 1 2 10 11 0
5 Doorn MD1 5 7 2 1 2 8 10 0
6 Schaerweijde MD2 5 1 0 1 4 8 13 0

Meisjes D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC MD3 5 13 4 1 0 17 5 0
2 Baarn MD2 5 12 4 0 1 15 8 0
3 Soest MD3 5 10 3 1 1 13 6 0
4 Laren MD5 5 3 1 0 4 10 17 0
5 Fletiomare MD8 5 3 1 0 4 5 12 0
6 IJsseloever MD4 5 3 1 0 4 3 15 0

Meisjes D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MD2 5 13 4 1 0 26 8 0
2 Naarden MD5 5 12 4 0 1 20 8 0
3 Baarn MD3 5 8 2 2 1 11 13 0
4 Huizen MD6 5 6 2 0 3 12 19 0
5 Lelystad MD3 5 3 1 0 4 7 18 0
6 Laren MD6 5 1 0 1 4 7 17 0

Meisjes D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MD7 5 9 2 3 0 12 5 0
2 Naarden MD6 5 8 2 2 1 15 6 0
3 Baarn MD4 5 7 2 1 2 9 14 0
4 Buitenhout MD2 5 6 1 3 1 8 4 0
5 Lelystad MD4 5 5 1 2 2 6 10 0
6 Gooische MD8 5 4 1 1 3 8 19 0

Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MD8 5 12 4 0 1 17 5 0
2 Hilversum MD9 5 11 3 2 0 18 7 0
3 Spandersbosch MD9 5 8 2 2 1 9 7 0
4 Baarn MD5 5 5 1 2 2 13 12 0
5 Buitenhout MD3 5 3 1 0 4 5 22 0
6 Lelystad MD5 5 2 0 2 3 3 12 0

JJ 

J3F1 1e klasse

J3F2 1e klasse

J3F3 1e klasse

J6E1 1e klasse

J6E2 1e klasse

J6E3 1e klasse

J8E1 1e klasse

J8E2 1e klasse

M3F1 1e klasse

M3F2 1e klasse

M3F3 1e klasse

M3F4 1e klasse

M6E1 1e klasse

M6E2 1e klasse

M6E3 1e klasse

M6E4 1e klasse

M6E5 1e klasse

M6E6 1e klasse

M8E1 1e klasse

M8E2 1e klasse

M8E3 1e klasse

M8E4 1e klasse

Senioren 

Dames 1 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) D1 10 27 9 0 1 53 10 0
2 Kieviten D1 10 25 8 1 1 31 10 0
3 Shinty D1 10 20 6 2 2 25 17 0
4 Catwijck D1 10 16 5 1 4 27 22 0
5 Purmerend D1 10 16 5 1 4 19 16 0
6 Hisalis D1 10 15 5 0 5 20 22 0
7 Loenen D1 10 12 3 3 4 13 15 0
8 Abcoude D1 10 10 2 4 4 18 23 0
9 Baarn D1 10 8 2 2 6 17 27 0
10 Flevoland D1 10 6 1 3 6 9 33 0
11 Heerhugowaard D1 10 1 0 1 9 4 41 0

Dames 2 Res. 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D13 10 28 9 1 0 61 6 0
2 Kampong D24 10 25 8 1 1 39 16 0
3 Schaerweijde D12 10 21 7 0 3 30 20 0
4 Phoenix D9 10 20 6 2 2 27 14 0
5 Kampong D28 10 16 5 1 4 34 17 0
6 Amersfoort D3 10 15 5 0 5 20 23 0
7 Baarn D2 10 12 4 0 6 35 24 0
8 Schaerweijde D10 10 12 4 0 6 16 19 0
9 USHC D13 10 7 2 1 7 22 41 0
10 Kampong D27 10 6 2 0 8 16 39 0
11 SCHC D6 10 0 0 0 10 2 83 0

Dames 7x7 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn 7D1 8 21 7 0 1 33 6 0
2 Buitenhout 7D1 8 21 7 0 1 23 9 0
3 Naarden 7D3 8 9 3 0 5 16 19 0
4 Voordaan 7D4 8 9 3 0 5 8 14 0
5 Houten 7D2 8 0 0 0 8 3 35 0

Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen H1 11 25 8 1 2 32 21 0
2 Fletiomare H1 11 23 7 2 2 39 26 0
3 Bully H1 11 22 6 4 1 38 27 0
4 Wageningen H1 11 19 6 1 4 35 25 0
5 Almelo H1 11 18 5 3 3 40 31 0
6 Eelde H1 11 17 5 2 4 31 34 0
7 Barneveld H1 11 17 5 2 4 22 25 0
8 Zevenaar H1 11 15 4 3 4 34 32 0
9 Deventer H1 11 14 3 5 3 30 26 0
10 Baarn H1 11 11 3 2 6 28 33 0
11 HCM H1 11 3 1 0 10 23 42 0
12 Zeewolde H1 11 1 0 1 10 12 42 0

Heren 1 Beker Silvercup - KO

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H1 1 3 1 0 0 7 2 0
2 AMVJ H1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Kikkers H1 1 3 1 0 0 5 0 0
4 Abcoude H1 1 3 1 0 0 5 2 0
5 Westerpark H1 1 3 1 0 0 5 3 0
6 Terriërs H1 1 3 1 0 0 3 1 0
7 Overbos H1 1 3 1 0 0 5 4 0
8 AthenA H1 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Fletiomare H1 1 1 0 1 0 2 2 0
10 Haarlem H1 1 0 0 0 1 4 5 0
11 Hoorn (WFHC) H1 1 0 0 0 1 3 5 0
12 Amstelveen H1 1 0 0 0 1 1 3 0
13 Purmerend H1 1 0 0 0 1 2 5 0
14 Strawberries H1 1 0 0 0 1 2 7 0
15 Weesp H1 1 0 0 0 1 1 6 0
16 Rijnvliet H1 1 0 0 0 1 0 5 0

Heren 2 Res. 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H2 11 33 11 0 0 54 24 0
2 Shinty H3 11 24 8 0 3 33 21 0
3 Kampong H18 11 22 7 1 3 33 18 0
4 Voordaan H7 10 19 6 1 3 25 23 0
5 USHC H5 11 17 5 2 4 30 21 0
6 Kampong H21 11 17 5 2 4 23 20 0
7 Almere H4 11 16 5 1 5 19 23 0
8 Kampong H20 11 12 4 0 7 20 23 0
9 Kampong H22 11 12 4 0 7 33 39 0
10 Voordaan H9 10 11 3 2 5 25 30 0
11 Rijnvliet H2 11 4 1 1 9 12 31 0
12 Kromhouters H3 11 3 1 0 10 11 45 0

Jong Heren 1 Jong 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doorn HJ1 10 30 10 0 0 60 7 0
2 Kampong HJ3 10 24 8 0 2 51 20 0
3 Dorsteti HJ1 10 18 6 0 4 38 21 0
4 Baarn HJ1 10 9 3 0 7 22 44 0
5 Geldermalsen HJ1 10 9 3 0 7 18 42 0
6 Spandersbosch HJ1 10 0 0 0 10 9 64 0

Veteranen A Veteranen 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC HB 11 26 8 2 1 41 11 0
2 Schaerweijde HF 11 25 7 4 0 27 8 0
3 Baarn HA 11 22 7 1 3 26 18 0
4 Naarden HB 11 20 6 2 3 20 15 0
5 Kromme Rijn HA 11 19 5 4 2 28 21 0
6 Gooische HJ 11 16 5 1 5 21 25 0
7 Voordaan HC 11 15 4 3 4 35 33 0
8 Fletiomare HB 10 10 3 1 6 21 29 0
9 Gooische HH 11 9 3 0 8 25 35 0
10 Maarssen HD 11 9 2 3 6 17 31 0
11 Phoenix HB 11 8 2 2 7 17 31 0
12 Fletiomare HD 10 3 0 3 7 15 36 0

Veteranen B Veteranen 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen HA 11 25 8 1 2 33 14 0
2 Kampong HG 11 24 7 3 1 30 18 0
3 Nieuwegein HA 11 21 6 3 2 18 16 0
4 Laren HC 11 20 6 2 3 43 22 0
5 Schaerweijde HE 11 19 6 1 4 34 18 0
6 Kampong HF 11 19 6 1 4 23 15 0
7 Baarn HB 11 17 5 2 4 23 24 0
8 Zeewolde HA 11 14 4 2 5 25 19 0
9 Fletiomare HF 11 13 4 1 6 18 36 0
10 Spitsbergen HA 11 10 3 1 7 18 34 0
11 Rijnvliet HA 11 5 1 2 8 14 34 0
12 Eemvallei HB 11 1 0 1 10 11 40 0

Veteranen VL 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen HVL2 11 27 9 0 2 35 13 0
2 Dorsteti HVL1 11 27 9 0 2 25 7 0
3 Baarn HVL1 10 18 6 0 4 21 15 0
4 SCHC HVL2 11 15 5 0 6 16 20 0
5 Gooische HVL3 11 15 5 0 6 15 23 0
6 Woerden HVL1 11 12 4 0 7 10 21 0
7 Muiderberg HVL1 10 9 3 0 7 17 18 0
8 Eemvallei HVL1 11 6 2 0 9 7 29 0

Veterinnen A 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest DA 11 28 9 1 1 35 9 0
2 Naarden DB 11 21 7 0 4 37 17 0
3 Maarn DA 11 21 6 3 2 21 14 0
4 SCHC DB 11 20 6 2 3 18 15 0
5 Houten DA 11 19 6 1 4 30 19 0
6 Weesp DB 11 19 6 1 4 20 22 0
7 Baarn DA 11 17 5 2 4 26 20 0
8 Woerden DA 11 14 4 2 5 12 20 0
9 Maarssen DB 11 11 3 2 6 19 18 0
10 Leusden DB 11 8 2 2 7 15 32 0
11 IJsseloever DA 11 7 2 1 8 10 34 0
12 Loenen DB 11 4 1 1 9 15 38 0

Veterinnen B 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC DD 11 28 9 1 1 46 6 0
2 Gooische DF 11 25 8 1 2 30 14 0
3 Maarssen DC 11 24 8 0 3 39 13 0
4 Kampong DE 11 23 7 2 2 31 28 0
5 Amersfoort DC 11 19 6 1 4 17 13 0
6 Rijnvliet DA 11 17 5 2 4 20 26 0
7 Naarden DD 11 15 4 3 4 22 30 0
8 Culemborg DA 11 11 3 2 6 19 28 0
9 Hilversum DC 11 8 2 2 7 9 21 0
10 Shinty DB 11 8 2 2 7 13 28 0
11 Baarn DB 11 7 2 1 8 15 31 0
12 Maarn DB 11 3 0 3 8 5 28 0

Trimhockey 

Trimhockey 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische TX2 4 10 3 1 0 14 1 0
2 Baarn TX1 4 9 3 0 1 14 4 0
3 Huizen TX1 4 5 1 2 1 9 3 0
4 Barneveld TX1 4 5 1 2 1 6 7 0
5 Eemvallei TX1 4 4 1 1 2 6 5 0
6 Zeewolde TX1 4 0 0 0 4 1 30 0

Zaalhockey 

Trimhockey Zaal 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Buitenhout Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Houten Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leerdam Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Montfoort Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Schaerweijde Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Voordaan Mixtrim1 0 0 0 0 0 0 0 0

Zaal Dames 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever D1 4 10 3 1 0 7 3 0
2 Hilversum D1 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Soest D1 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Baarn D1 2 3 1 0 1 1 1 0
5 Nieuwegein D1 4 3 1 0 3 3 8 0
6 Shinty D1 2 1 0 1 1 1 2 0
7 Zwaluwen D1 2 0 0 0 2 3 5 0

Zaal Dames 2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen D5 4 12 4 0 0 13 1 0
2 USHC D7 4 7 2 1 1 9 7 0
3 Baarn D2 2 4 1 1 0 7 3 0
4 Kampong D19 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Phoenix D8 4 3 1 0 3 2 5 0
6 Woerden D1 4 3 1 0 3 5 10 0
7 Leerdam D1 4 3 1 0 3 5 15 0

Zaal Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch H1 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Baarn H1 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Maarssen H1 4 6 2 0 2 14 15 0
4 Leusden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijkerk H1 2 0 0 0 2 4 13 0
7 Zeewolde H1 2 0 0 0 2 1 10 0

Zaal Heren 2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H2 4 12 4 0 0 20 8 0
2 Vianen H2 2 3 1 0 1 7 7 0
3 Zeewolde H2 4 3 1 0 3 9 16 0
4 Spitsbergen H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 USHC H6 2 0 0 0 2 3 8 0

Zaal Jong Heren 1 Topklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan HJ1 4 12 4 0 0 25 9 0
2 Naarden HJ2 2 6 2 0 0 8 4 0
3 IJsseloever HJ1 4 6 2 0 2 15 12 0
4 Nieuwegein HJ1 2 1 0 1 1 7 10 0
5 Baarn HJ1 2 1 0 1 1 3 11 0
6 Phoenix HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schaerweijde HJ1 4 0 0 0 4 11 23 0

Zaal Jongens 6E1 1e klasse

Zaal Jongens 6E2 1e klasse

Zaal Jongens 6E3 1e klasse

Zaal Jongens 8E1 1e klasse

Zaal Jongens 8E2 1e klasse

Zaal Jongens A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden JA2 4 10 3 1 0 11 4 0
2 Fletiomare JA2 4 5 1 2 1 7 7 0
3 Doorn JA1 2 4 1 1 0 7 4 0
4 Baarn JA1 4 4 1 1 2 8 12 0
5 Soest JA12C 2 1 0 1 1 4 5 0
6 Nieuwegein JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Phoenix JA2 2 0 0 0 2 3 8 0

Zaal Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JA2 2 4 1 1 0 6 1 0
2 Baarn JA2 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Amersfoort JA35C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gooische JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoevelaken JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leusden JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Almere JA4 2 0 0 0 2 1 10 0

Zaal Jongens B1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JB12C 4 6 2 0 2 15 10 0
2 Naarden JB2 2 6 2 0 0 8 3 0
3 Loenen JB1 2 6 2 0 0 7 3 0
4 Baarn JB1 4 6 2 0 2 12 11 0
5 Zwaluwen JB1 4 3 1 0 3 6 16 0
6 Laren JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Huizen JB12C 2 0 0 0 2 2 7 0

Zaal Jongens B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan JB2 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Loenen JB2 2 3 1 0 1 5 4 0
3 Baarn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Barneveld JB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Naarden JB4 2 0 0 0 2 2 11 0

Zaal Jongens B3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dorsteti JB2 4 12 4 0 0 17 5 0
2 Baarn JB3 2 3 1 0 1 9 4 0
3 Shinty JB4 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Houten JB5 2 0 0 0 2 1 4 0
5 Kampong JB7 2 0 0 0 2 2 16 0

Zaal Jongens C1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JC1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Baarn JC1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Fletiomare JC2 2 3 1 0 1 6 4 0
4 Leusden JC1 2 3 1 0 1 1 5 0
5 Woerden JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Loenen JC1 2 0 0 0 2 1 4 0
7 Schaerweijde JC2 2 0 0 0 2 2 8 0

Zaal Jongens C2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere JC2 4 12 4 0 0 14 5 0
2 Nieuwegein JC1 2 6 2 0 0 15 4 0
3 Maarssen JC2 4 6 2 0 2 10 9 0
4 Rijnvliet JC1 4 6 2 0 2 9 9 0
5 Hilversum JC2 4 3 1 0 3 10 13 0
6 Vianen JC1 4 3 1 0 3 6 19 0
7 Baarn JC2 2 0 0 0 2 4 9 0

Zaal Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Laren JD2 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Gooische JD3 2 6 2 0 0 6 3 0
4 Kampong JD3 2 3 1 0 1 7 5 0
5 Schaerweijde JD2 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Spandersbosch JD3 4 3 1 0 3 4 12 0
7 Houten JD2 4 0 0 0 4 2 11 0

Zaal Jongens D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen JD3 4 12 4 0 0 14 5 0
2 Spitsbergen JD1 4 7 2 1 1 12 10 0
3 Hilversum JD3 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Baarn JD2 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Vianen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch JD4 2 0 0 0 2 2 5 0
7 SCHC JD7 4 0 0 0 4 5 13 0

Zaal Jongens D3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD3 4 10 3 1 0 10 4 0
2 Gooische JD7 4 8 2 2 0 17 10 0
3 Soest JD3 4 7 2 1 1 14 8 0
4 Hoevelaken JD1 4 7 2 1 1 13 9 0
5 Houten JD6 4 1 0 1 3 8 22 0
6 Geldermalsen JD2 2 0 0 0 2 3 6 0
7 Voordaan JD5 2 0 0 0 2 3 9 0

Zaal Meisjes 6E1 1e klasse

Zaal Meisjes 6E2 1e klasse

Zaal Meisjes 6E3 1e klasse

Zaal Meisjes 6E4 1e klasse

Zaal Meisjes 6E5 1e klasse

Zaal Meisjes 6E6 1e klasse

Zaal Meisjes 8E1 1e klasse

Zaal Meisjes 8E2 1e klasse

Zaal Meisjes 8E3 1e klasse

Zaal Meisjes 8E4 1e klasse

Zaal Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA1 4 12 4 0 0 11 4 0
2 Baarn MA1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Voordaan MA2 4 6 2 0 2 8 7 0
4 Dorsteti MA1 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Spandersbosch MA1 2 1 0 1 1 2 5 0
6 Eemvallei MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Almere MA2 4 0 0 0 4 2 10 0

Zaal Meisjes A2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp MA2 4 5 1 2 1 5 6 0
2 Culemborg MA2 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Baarn MA2 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Soest MA2 2 3 1 0 1 1 2 0
5 Kampong MA4 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Eemvallei MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Loenen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0

Zaal Meisjes A3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MA3 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Huizen MA6 2 3 1 0 1 6 6 0
3 Amersfoort MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baarn MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Barneveld MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoevelaken MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan MA5 2 0 0 0 2 1 7 0

Zaal Meisjes B1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MB2 2 6 2 0 0 6 4 0
2 IJsseloever MB1 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Gooische MB2 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Maarssen MB1 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Baarn MB1 2 1 0 1 1 3 7 0
6 Soest MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MB1 2 0 0 0 2 2 5 0

Zaal Meisjes B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen MB3 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Eemvallei MB2 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Soest MB2 2 4 1 1 0 2 1 0
4 Amersfoort MB4 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Leusden MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Baarn MB2 2 0 0 0 2 2 4 0
7 Hilversum MB3 2 0 0 0 2 2 8 0

Zaal Meisjes B3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MB3 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Spandersbosch MB4 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Hilversum MB5 2 3 1 0 1 2 3 0
4 Naarden MB5 2 3 1 0 1 3 6 0
5 Baarn MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijkerk MB12C 2 0 0 0 2 1 5 0
7 Huizen MB5 2 0 0 0 2 1 13 0

Zaal Meisjes B4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MB2 4 9 3 0 1 8 5 0
2 Baarn MB4 4 7 2 1 1 7 7 0
3 Hilversum MB8 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Lelystad MB5 4 4 1 1 2 9 8 0
5 Naarden MB9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest MB5 2 0 0 0 2 1 5 0
7 Laren MB7 2 0 0 0 2 2 7 0

Zaal Meisjes B5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp MB4 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Buitenhout MB2 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Spandersbosch MB7 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Gooische MB9 2 3 1 0 1 3 2 0
5 Baarn MB5 2 1 0 1 1 2 5 0
6 Laren mb8 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Almere MB8 2 0 0 0 2 1 4 0

Zaal Meisjes C1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen MC1 4 10 3 1 0 13 7 0
2 Fletiomare MC1 4 7 2 1 1 14 7 0
3 Maarssen MC1 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Voordaan MC1 2 6 2 0 0 6 1 0
5 Soest MC1 4 6 2 0 2 6 7 0
6 Baarn MC1 4 0 0 0 4 6 16 0
7 Gooische MC2 4 0 0 0 4 2 14 0

Zaal Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC2 2 6 2 0 0 7 3 0
2 Hoevelaken MC1 2 3 1 0 1 5 2 0
3 Eemvallei MC3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Naarden MC4 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Soest MC3 2 3 1 0 1 1 4 0
6 Amersfoort MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hilversum MC4 2 0 0 0 2 3 7 0

Zaal Meisjes C3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MC4 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Baarn MC3 2 6 2 0 0 5 0 0
3 Nijkerk MC12C 2 6 2 0 0 5 0 0
4 Leusden MC2 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Amersfoort MC6 2 3 1 0 1 3 5 0
6 Zeewolde MC2 4 3 1 0 3 6 14 0
7 Soest MC4 4 0 0 0 4 4 11 0

Zaal Meisjes C4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC4 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Eemvallei MC5 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Naarden MC9 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Amersfoort MC7 2 3 1 0 1 1 4 0
5 Nijkerk MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MC7 2 0 0 0 2 1 6 0
7 Soest MC6 2 0 0 0 2 0 5 0

Zaal Meisjes C5 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch MC6 4 12 4 0 0 21 5 0
2 Naarden MC10 4 9 3 0 1 16 10 0
3 Baarn MC5 4 7 2 1 1 14 10 0
4 Loenen MC4 4 6 2 0 2 12 12 0
5 Gooische MC7 2 1 0 1 1 6 7 0
6 Amersfoort MC8 2 0 0 0 2 1 11 0
7 Kampong MC11 4 0 0 0 4 6 21 0

Zaal Meisjes C6 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout MC2 4 9 3 0 1 7 4 0
2 Geldermalsen MC1 2 6 2 0 0 9 0 0
3 Eemvallei MC7 2 6 2 0 0 5 1 0
4 Spandersbosch MC7 4 6 2 0 2 5 5 0
5 Baarn MC6 4 4 1 1 2 4 6 0
6 Zeewolde MC3 4 3 1 0 3 4 13 0
7 Leusden MC5 4 1 0 1 3 0 5 0

Zaal Meisjes C7 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen MC6 4 10 3 1 0 20 3 0
2 SCHC MC11 4 9 3 0 1 10 4 0
3 Leusden MC6 2 6 2 0 0 7 1 0
4 Gooische MC9 4 6 2 0 2 6 6 0
5 Baarn MC7 4 6 2 0 2 5 9 0
6 Spandersbosch MC8 2 4 1 1 0 5 2 0
7 Eemvallei MC6 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Laren MC8 4 0 0 0 4 2 11 0
9 Almere MC7 4 0 0 0 4 1 20 0

Zaal Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MD2 2 6 2 0 0 3 0 0
2 Amersfoort MD1 2 4 1 1 0 2 1 0
3 Baarn MD1 2 3 1 0 1 5 2 0
4 Huizen MD1 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Spandersbosch MD1 2 1 0 1 1 1 3 0
6 Fletiomare MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MD1 2 0 0 0 2 0 6 0

Zaal Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD2 2 4 1 1 0 5 3 0
2 Spitsbergen MD1 2 4 1 1 0 2 1 0
3 Hoevelaken MD1 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Gooische MD4 4 3 0 3 1 4 7 0
5 Fletiomare MD4 2 1 0 1 1 1 2 0
6 Houten MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan MD2 0 0 0 0 0 0 0 0

Zaal Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MD4 4 12 4 0 0 8 2 0
2 Baarn MD3 4 7 2 1 1 8 6 0
3 Gooische MD6 2 4 1 1 0 7 4 0
4 Culemborg MD3 4 3 1 0 3 9 8 0
5 Fletiomare MD8 4 3 1 0 3 8 7 0
6 Vianen MD2 2 3 1 0 1 3 3 0
7 UNO MD2 4 3 1 0 3 5 18 0

Zaal Meisjes D4 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MD4 4 12 4 0 0 13 1 0
2 Muiderberg MD3 4 10 3 1 0 19 4 0
3 Leusden MD3 4 6 2 0 2 5 9 0
4 Amersfoort MD7 2 4 1 1 0 4 3 0
5 Zwaluwen MD3 4 3 1 0 3 9 11 0
6 UNO MD3 2 0 0 0 2 1 11 0
7 Baarn MD4 4 0 0 0 4 2 14 0

Zaal Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MD12 4 6 2 0 2 7 8 0
2 Fletiomare MD12 4 6 2 0 2 6 9 0
3 Hoevelaken MD4 2 3 1 0 1 6 4 0
4 Baarn MD5 2 3 1 0 1 4 2 0
5 Maarssen MD45C 0 0 0 0 0 0 0 0

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors

Club Sponsors