banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Diensten

zaterdag 10 december 2022 
09:15 - 11:30  Maurits Heyning Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Gijs van Langeveld Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Valentijn Gielkens Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Reinder van den Top Wedstrijdtafel 
zondag 11 december 2022 
09:15 - 11:30  Ruben Rebel Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Lucas Hoek Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Leonoor Kerckhaert Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Michelle Molenaar Wedstrijdtafel 
zaterdag 17 december 2022 
09:15 - 11:30  Thijs Ankone Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Vera Suik Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Fiene Jacobs Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Warner van Krevel Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Arthur Lutton Wedstrijdtafel 
zondag 18 december 2022 
09:15 - 11:30  Maud Koning Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Emanuel Huisman Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Julie Willemse Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Lotte Koelewijn Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 7 januari 2023 
09:15 - 11:30  Noor Beeke Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zondag 8 januari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 14 januari 2023 
09:15 - 11:15  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:15  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:15  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:15  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:15  Wedstrijdtafel 
zondag 15 januari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 21 januari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zondag 22 januari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 28 januari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zondag 29 januari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 4 februari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zondag 5 februari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 11 februari 2023 
09:15 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:30  Wedstrijdtafel 

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors