banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Bestuur
Maarten Janknegt Voorzitter
Bert van den Berg Vicevoorzitter
Damon Dooijeweerd Accommodatie en Evenementen
Pien Boas Secretaris
Bert van den Berg Penningmeester
Martijn Nillesen Opleidingen, hockeytraining, scheidsrechters
Bas Harmsen Hockey organisatie
Edwin Kotkamp Sponsoring
Nathaly van Wijk Betrokkenheid en Communicatie
Jeugdcommissie
Christiaan Jeekel Voorzitter
Henning Orthofer Aanspreekpunt Jongens A
Henning Orthofer Aanspreekpunt Jongens B
Rob Rossel Aanspreekpunt Jongens C
Rob Rossel Aanspreekpunt Jongens D
Jeroen Griffioen Aanspreekpunt Meisjes A
Christiaan Jeekel Aanspreekpunt Meisjes B
Ingrid van Leusden Aanspreekpunt Meisjes C
Lolita Havinga Aanspreekpunt Meisjes D
Lijn Coördinatie Senioren
Bas Harmsen Voorzitter
Jeroen Flamman Tophockey
Sanne Dollekamp Senioren
Roy van de Zand Veteranen
Natalie Niers Veterinnen
Anke van Hasselt Trimhockey
Jongste Jeugd Commissie
Jimke Scholten Voorzitter (tevens informatie JJ com.)
Lionne Mühlradt Aanspreekpunt 2e jaars F (3-tallen)
Ies Vermegen Aanspreekpunt 1e jaars E (6-tallen)
Fleur Bolhuis Aanspreekpunt 2e jaars E (8-tallen)
Michiel Bierman Benjamins
Michiel Bierman Funkey
Wedstrijdsecretariaten
Allard Jiskoot Afgelastingen Jeugd
Jolanda van der Padt Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Monique Beijersbergen Wedstrijdsecretariaat Senioren
Gijsbert Hagens Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Marieke Huizer Wedstrijdformulieren Jeugd
Exploitatie clubhuis en velden
Allard Jiskoot Contactpersoon
Ledenadministratie
Cornelie ter Linden Ledenadministratie / Contributie inning
Hermance Collot D'Escury Ledenadministratie / Contributie inning
Commissies
Cato Vijverberg Jeugdbestuur
Wendy Herwig - Verschoor Bar indelen /Officer of the Day
Hajo Vlasman Tucht
Eva Kotkamp Functionaris voor de gegevensbescherming
Erwin Hendricksen Lustrum
Communicatie
René Oosterman Social Media
Wouter Molenaar Social Media
Pien Boas Nieuwsbrief
Jurriaan Struijk Fotograaf
Materiaal Commissie
Clementine Burgersdijk Keepersmateriaal
Maurits Schuurmans Trainersmateriaal
Medische zaken
Rob Nordkamp Contactpersoon
Scheidsrechtercommissie
Andre van der Padt Scheidsrechtersindeling
Thijs Merks Opleiding en CS+
Erik Vermeer Opleiding en CS+
Sponsorcommissie
Edwin Kotkamp Voorzitter
Erika Nordkamp Grote Clubactie
Iris Giel Lid
Marco Verhoek Lid
Sportiviteit en Respect
Nathaly van Wijk Lid
Christiaan Jeekel Lid
Trainingen
Sake Hermans Lijnteams(+ MD2)
Maurits Schuurmans Breedte teams
Roeland van der Wiele Opleidingsteams (Alle 2e teams + MD3, MD4, MC3 en MB3) en zaal
Yvette Stavenuiter Jongste Jeugd
Jean-Paul The Keeperstraining
Roeland van der Wiele Keeperstraining
Vertrouwenspersonen
Eefke Stagge Vertrouwenspersonen
Ties Dammers Vertrouwenspersonen
Website / Beheer LISA
Erik Vermeer Informatie LISA
Zaalhockey
Pauline Veenstra Lid
Jeanine Boon Lid

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors

Club Sponsors