banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 M6E1 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E2 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E3 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E4 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E5 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sterre Gravekamp
Kjell Korfage
V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Donna Oudt V3 - AB Olv. Maurits Schuurmans
16:30 - 18:00 Meisjes D5 Lotte Herms
Noor Kahlmann
V3 - CD Olv. Maurits Schuurmans
16:45 - 17:45 J6E1 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J6E2 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J6E3 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Jasper Smulders V2 - AB Olv. Sake Hermans
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Julia van Andel V1 - AB Olv. Sake Hermans
17:45 - 19:15 Meisjes C5 Emma de Wild V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
18:00 - 19:30 Jongens A2 V1 - CD Olv. Sake Hermans
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Karlijn Westerveld
Luna Dorrestijn
V3 - AB Olv. Maurits Schuurmans
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Joy van Oort
Daniëlle Veendrick
V3 - CD Olv. Maurits Schuurmans
19:00 - 20:30 Jongens B2 Alexander Beijersbergen
Niels Sombekke
V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
19:15 - 20:45 Meisjes A2 Yvette Stavenuiter V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Maurits Schuurmans V3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Wisse Makkinje V3 - CD Olv. Maurits Schuurmans
20:30 - 22:00 Trimhockey Wisse Makkinje
Damon Dooijeweerd
V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 M8E1 V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E2 V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E3 V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E4 V1 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E5 V1 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 Jongens D3 Pepijn Baggen
Sjoerd Pape
V2 - CD Olv. Maurits Schuurmans
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Milou Schoemaker
Carolien Bos
V3 - AB Olv. Roeland van der Wiele
16:30 - 17:30 J8E1 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 17:30 J8E2 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 17:30 J8E3 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 18:00 Jongens D2 Jurriaan Janknegt V3 - CD Olv. Maurits Schuurmans
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Jamie Swiers
Yashwanti Puar
V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Jesse Flamman V1 - CD Olv. Sake Hermans
17:30 - 19:00 Jongens C1 Martijn van Schie
Tristan van der Laan
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Bob Jansen V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
17:30 - 19:00 Jongens D1 Maurits Schuurmans
Emiel Tegelberg
V2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Bas Harmsen
Roeland van der Wiele
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Tarien Prinsloo V1 - CD Olv. Sake Hermans
19:00 - 20:30 Jongens A3 Maarten van Oers
Arjan van Staveren
V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
19:00 - 20:30 Jongens B1 Tijs Aarsen V2 - CD Olv. Maurits Schuurmans
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Maurits Schuurmans V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Yvette Stavenuiter V3 - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 V2
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A V3 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 M3F1 V2 - AB Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F2 V2 - AB Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F3 V2 - AB Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F4 V2 - CD Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F5 V2 - CD Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F1 V2 - AB Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F2 V2 - AB Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F3 V2 - AB Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E1 V2 - CD Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E2 V2 - CD Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E3 V2 - CD Olv. Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 Jongens D3 Maurits Schuurmans V1 - AB
17:15 - 18:15 M6E1 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E2 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E3 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E4 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E5 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Jasper Smulders
Sake Hermans
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Luna Dorrestijn
Karlijn Westerveld
V3 - AB Olv. Maurits Schuurmans
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Daniëlle Veendrick
Joy van Oort
V1 - CD Olv. Maurits Schuurmans
18:15 - 19:00 Techniek training Trainingsgroep V2 Back to the basics, Olv. Yvette Stavenuiter
18:15 - 19:45 Meisjes C2 Julia van Andel
Isa Joziasse
V3 - CD Olv. Maurits Schuurmans
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Yvette Stavenuiter V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Martijn Nillesen V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Roeland van der Wiele V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Maurits Schuurmans V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen VL V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A V2
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B V2
20:30 - 22:00 Heren Veteranen VL V2
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 J8E1 V2 - AB Olv. Sake Hermans
15:30 - 16:30 J8E2 V2 - AB Olv. Sake Hermans
15:30 - 16:30 J8E3 V2 - AB Olv. Sake Hermans
16:00 - 17:30 Jongens D1 Maurits Schuurmans
Emiel Tegelberg
V1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Jesse Flamman V3 - AB Olv. Roeland van der Wiele
16:30 - 18:00 Jongens C1 Sake Hermans V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Kjell Korfage
Sterre Gravekamp
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Carolien Bos
Milou Schoemaker
V3 - CD Olv. Roeland van der Wiele
17:30 - 19:00 Jongens C2 Bob Jansen V1 - AB Olv. Maurits Schuurmans
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Yashwanti Puar
Jamie Swiers
V2 - AB
18:15 - 19:45 Jongens B1 Tijs Aarsen V1 - CD Olv. Sake Hermans
19:00 - 20:30 Jongens A1 Bas Harmsen
Roeland van der Wiele
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Maurits Schuurmans V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Niels Sombekke
Alexander Beijersbergen
V1 - AB Olv. Sake Hermans
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Tarien Prinsloo
Hylke Meijer
V2 - CD Olv. Sake Hermans
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Wisse Makkinje V3 - AB Olv. Maurits Schuurmans
20:30 - 22:30 Dames 1 V1
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B V3 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamin meisjes V2 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 Benjamins Jongens V2 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 Funkey jongens V1 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 Funkey meisjes V1 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Noor Kahlmann
Lotte Herms
V3 - AB Olv. Roeland van der Wiele
17:00 - 18:30 Jongens D2 Jurriaan Janknegt V2 - AB Olv. Roeland van der Wiele
17:00 - 18:30 Meisjes B5 Tarien Prinsloo V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Donna Oudt V2 - CD Olv. Roeland van der Wiele
17:15 - 18:15 M8E1 V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M8E2 V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M8E3 V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M8E4 V1 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M8E5 V1 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Emma de Wild V3 - AB Olv. Roeland van der Wiele
18:15 - 19:45 Meisjes B3 Yvette Stavenuiter V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A3 Arjan van Staveren
Maarten van Oers
V2 - CD Olv. Roeland van der Wiele
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Tarien Prinsloo V2 - AB
19:30 - 21:00 Jong Dames 1 V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
20:00 - 21:30 Dames 2 V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey V2

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors

Club Sponsors