banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Jongens C2 Zaal Roeland van der Wiele Trits, Sportcentrum De
16:00 - 18:00 Meisjes D2 Zaal Maurits Schuurmans Trits, Sportcentrum De
16:00 - 18:00 Meisjes D3 Zaal Annelijn Kluts Trits, Sportcentrum De
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Jongens B2 Zaal Bas Harmsen Trits, Sportcentrum De
16:00 - 18:00 Jongens C1 Zaal Roeland van der Wiele Trits, Sportcentrum De
16:00 - 18:00 Meisjes B2 Zaal Tijs Aarsen Trits, Sportcentrum De
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Zaal Jasper Smulders Trits, Sportcentrum De BIJ DE DRIESPRONG
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Zaal Maurits Schuurmans Trits, Sportcentrum De BIJ DE DRIESPRONG
22:00 - 23:00 Dames 1 Zaal Maurits Schuurmans Trits, Sportcentrum De
22:00 - 23:00 Heren 1 Zaal Trits, Sportcentrum De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:30 Jongens D1 Zaal Roeland van der Wiele Trits, Sportcentrum De
14:30 - 15:30 Jongens D2 zaal Yvette Stavenuiter Trits, Sportcentrum De
14:30 - 15:30 Meisjes D4 Zaal Wisse Makkinje Trits, Sportcentrum De
14:30 - 15:30 Meisjes D5 Zaal Roeland van der Wiele Trits, Sportcentrum De
15:30 - 16:30 Meisjes C3 Zaal Wisse Makkinje Trits, Sportcentrum De
15:30 - 16:30 Meisjes C4 Zaal Roeland van der Wiele Trits, Sportcentrum De
15:30 - 16:30 Meisjes D6 Zaal Yvette Stavenuiter Trits, Sportcentrum De
16:30 - 18:00 Jongens A2 Zaal Olivier van der Wiele Trits, Sportcentrum De
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Zaal Yvette Stavenuiter Trits, Sportcentrum De
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Zaal Jeltje Lunsingh Scheurleer Trits, Sportcentrum De
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens B1 Zaal Maurits Schuurmans Trits, Sportcentrum De
16:00 - 17:30 Jongens C3 Zaal Trits, Sportcentrum De
16:00 - 17:30 Meisjes C6 Zaal Annelijn Kluts Trits, Sportcentrum De
17:30 - 19:00 Jongens A1 Zaal Tijs Aarsen Trits, Sportcentrum De
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Zaal Tristan Evers Trits, Sportcentrum De
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Zaal Annelijn Kluts Trits, Sportcentrum De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Jongens B3 Zaal Alexander Beijersbergen
Niels Sombekke
Trits, Sportcentrum De
16:00 - 17:00 Meisjes B4 Zaal Trits, Sportcentrum De
16:00 - 18:00 Meisjes D1 Zaal Frederique Janknegt
Marco Alkema
Trits, Sportcentrum De
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Zaal Roeland van der Wiele Trits, Sportcentrum De
22:00 - 23:00 Dames 2 Zaal Trits, Sportcentrum De
22:00 - 23:00 Heren 2 Zaal Trits, Sportcentrum De

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors

Club Sponsors