Hockey7 (Sevens)
Wil je hockeyen, maar houd je het weekend liever vrij? Dan is het snelgroeiende Hockey7-format iets voor jou! Dit dynamische en snelle spel biedt alle voordelen van competitie hockey, met de flexibiliteit om niet elk weekend op het veld te hoeven staan. BMHV heeft inmiddels 3 Hockey7-teams (2 damesteams, 1 herenteam) en ook bij andere clubs in het district groeit Sevens snel.
Competitie
Eens per twee weken speel je op vrijdagavond twee wedstrijden van 30 minuten. Je speelt dan 7 tegen 7 op een half veld, zonder keeper en zonder scheidsrechters. Er wordt gespeeld volgens de zaal regels, dus niet slaan en niet hoog spelen. De Hockey7-teams van BMHV spelen tegen andere clubs in de regio Midden Nederland in verschillende poules van verschillende sterktes, elke poule bestaat uit ongeveer zes teams.
Hockeyseizoen
Een seizoen bestaat uit vier blokken van vijf speelrondes. Hockey7 gaat dus het hele jaar door buiten op het veld, behalve tijdens schoolvakantieperiodes of als het vriest. Na elk blok worden de teams opnieuw ingedeeld. Ook hierdoor is Hockey7 geschikt voor alle niveaus en alle leeftijden, van minder tot zeer ervaren hockeyers.
Gezelligheid
Veel Hockey7-spelers bij BMHV combineren dit met trainen bij Trimhockey op maandagavond of met een ander Senioren team. De wedstrijden worden natuurlijk gecombineerd met een derde helft. De speelavonden zijn dus altijd geslaagd, zowel sportief als qua plezier.
Interesse?
Heb je interesse om te gaan hockeyen bij Hockey7. Je kunt je aanmelden om deel te nemen in een team of eerst af en toe eens mee te spelen. Je kunt je natuurlijk ook als team aanmelden.Wil je eerst wat meer over weten, neem dan contact op via info@bmhv.nl